betonové podlahy mytí

Každá podlaha si zaslouží to nejlepší

Pracuji v prodejně, de prodáváme počítačové hry, hry na wii a na playstation, xbox a tak podobně a samozřejmě prodáváme i všechny možné herní konzole. A v poslední době se nám zdálo, že podlaha není v úplně nejlepším stavu. Je pravda, že jsme ji nikdy zvlášť nečistili, jen jsme ji vytírali. A to se ukázalo jako velká chyba. A nemohli jsme to tak nechat, protože to opravdu nevypadalo dobře.

Tak jsme si řekli, že ji zkusíme pořádně vyčistit, ale zas tak moc velký efekt to nemělo. Spíš to byla poměrně zbytečná investice. A tak jsme se rozhodli, že si ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. A většinu zařizování jsem měla na starost já. Ale žádnou firmu jsem neznala, tak bylo potřeba o tom zjistit nějaké informace. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze.

A nakonec…

A nakonec jsem se obrátila na úklidovou firmu.  Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná, vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat.

Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout.

Někoho…

Někoho možná zaskočí jejich cena, ale dostane se vám za ni skutečně to maximální kvality, která je dnes dostupná, takže to pro mě není nijak výrazně velké negativum. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my se už o ni nemusíme tolik starat. Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například betonové podlahy mytí, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti.

Takže je vidět, že se ve svém oboru opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. Až budu opět někdy něco potřebovat, třeba i pro svou domácnost, určitě se obrátím právě na ně. Budu to mít se zárukou kvality. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má velmi široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *