číštění podlah

Strojové čištění se dokáže postarat o jakoukoli podlahu

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování, tak i tak je potřeba jim věnovat pozornost a pečovat o ně. A je to mnohdy složitější, než se zdá. To si vyzkoušeli i naši poslední zákazníci. Jednalo se o kolektiv zaměstnanců velkoobchodu s květinami. Snažili se o to prvně postarat sami, ale nepovedlo se jim to. Na pořádné vyčištění koberců jsou potřeba opravdu kvalitní prostředky a navíc vyčistit tak velké prostory je už samo o obě opravdu těžké. A tak kontaktovali nás a my se o vše už postarali. U nás v si zakládáme na používání jen těch nejmodernějších technologií a kvalitních kosmetických přípravků. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii. Ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní.

Ale…

Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk…

Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. To se zalíbilo i našim zákazníkům, tak si jej na podlahy nechali nanést. Byli s naší prací spokojení a my byli rádi, že jsme dokázali podlahy vyčistit podle jejich představ a očekávání. A my za to vděčíme nejen našemu kotoučové stroji, ale i díky profesionalitě našich zaměstnanců.  Pro více informací se podívejte na naše internetové stránky. Nabízíme totiž celou řadu dalších úklidových služeb. A realizujeme je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *