mytí linolea

Každá podlaha může být opět jako nová. A to díky strojovému čištění

Jsem majitelem menších stájí a je pravda, že naše podlahy už na tom opravdu nebyly zrovna slavně. A to nejen v naší kancelářské budově, ale i ve stájích samotných. A tak jsme naznali, že už je načase s tím opravdu něco udělat. Už to vypadalo hrozně, a kdybychom to tak ještě nechali, tak kdo ví, jestli by se s tím pak dalo ještě něco dělat.

Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy.

A měla…

A měla opravdu dobré reference, tak jsme se shodli, že to nebude zbytečná investice. Takže jsem jim zavolal a domluvili jsme se na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázel jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, za což jsem byl opravdu rád.

Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byl nadmíru spokojený. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený.

Dále…

Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu. A protože se mi jejich přístup a služba opravdu líbila, začal jsem využívat i jejich další služby a to i pro svou vlastní domácnost. Většinu času trávím ve stájích, takže na úklid domu už mi nezbývá tolik času. A nebudu ani lhát, nejsem ani moc typ na domácí práce. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně.

A jejich mytí linolea realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Jsem si jistý, že z úklidových služeb tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A to i za slušnou cenu. Firma není nejlevnější, ale vzhledem k tomu, jakou kvalitu nabízí, tak je ta cena stále ještě rozumná. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *