fasády čištění

Každá okna se mohou nádherně lesknout

Už několik let jsem pracoval v divadle a po několika letech jsem byl jmenován ředitelem. A protože předchozí ředitel docela zanedbával správu budovy, tak bylo načase se do toho konečně pustit. A museli jsme se rovnou vrhnout na okna. Ta nám vždy na údržbu přišla ze všeho nejhorší. Ale divadlo má několik pater, takže nebylo možné, abychom ta okna umývali sami, hlavně tu venkovní stranu. Tak jsme se začali ptát známých. Jestli nemá někdo s nějakou dobrou zkušenost. A známý měl skvělou zkušenost s úklidovou firmou od které si doma nechává čistit podlahy a říkal nám, že se zabývají i mytím oken. Sám jsem si potom jejich reference ověřil na internetu a každý je opravdu vychvaloval, tak jsem si říkal, že to bude ta správná firma.


Zavolali…

Zavolali jsme jim, slečna na centrále byla moc milá a hned nám nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro mě tak snáze udržovatelná. Což bylo to, po čem jsem prahla asi nejvíce, abych i následně měla s okny co nejméně práce, protože pouhé jedno hezké umytí oken náš problém asi nevyřešilo. Vážně odvedli tu nejlepší možnou práci a jsme s nimi maximálně spokojení a spolupracujeme s nimi nadále. A od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, se o okna nemusíme vůbec starat a byla krásně vyleštěná pro znovuotevření našeho divadla. Člověk by se divil, jak dobře působící exteriér, interiér umí zapůsobit na návštěvníky.


Navíc…

Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnancům. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že jak jsem už již zmínil výše, tak nabízí i řadu dalších služeb. Takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. Jen asi musím varovat před cenou jejich fasády čištění. Je pravda, že tato firma nepatří k těm nejlevnějším, ale věřte mi, rozhodně se vyplatí do toho investovat. Firma odvádí skvělou práci a výsledky jejich práce jsou dlouhodobé. Navíc je to i nebezpečná práce, mýt okna ve výškách pomocí slaňování a také používají kvalitní prostředky, tak člověk musí očekávat, že se to v té ceně musí promítnout.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *