jak čistit podlahu

O každou podlahu může být dobře postaráno. A to díky strojovému čištění

Pracuji jako zubařka na soukromé ortodontické klinice. A zakládáme si na tom, aby naše prostřední bylo hezké a příjemné. Protože naše služby přece jen nepatří mezi ty nejlevnější. Tak jsme se vždy snažili, aby to u nás vypadalo co nejlépe. Přece jenom nikdo nezaplatí hodně peněz na klinice, která by vypadala jako klinika z první světové a nebo jako z filmu Trošky. A naše podlahy už nevypadaly nejlépe, tak jsme se shodli, že bude nejlepší. Když si je necháme vyčistit. Ale nikdo z nás neměl žádné zkušenosti jak čistit podlahu , takže jsme nevěděli, na koho se máme obrátit. Takže jsme si všichni sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění.


Byli…

Byli jsme rádi, že neměli problém s tím přijít o víkendu, protože jsme nechtěli rušit objednané pacienty. Zaměstnanci působili odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné. Takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což ocenila především jedna kolegyně, která si libuje v nošení vysokých podpatků a už několikrát na podlaze málem uklouzla a spadla. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná a i dokonce jeden z našich klientů se nás ptal, jestli jsme si nechali udělat novou podlahu.


Když…

Když zjistil, že je jen vyčištěná, okamžitě si od nás vzal kontakt. Dozvěděl jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Opravdu je doporučujeme po všech směrech. Firma toho navíc nabízí opravdu hodně a to vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *