profesionální voskování podlah

Chcete mít krásně vyčištěnou a navoskovanou podlahu?

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plovoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času. A ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. A věřte mi, vím, o čem mluvím. Vlastním vinný sklípek a podlahy v jeho prostorách už mi nepřipadaly zrovna k světu. A o úklid jsme se starali, ne že ne. Ale asi to chtělo lepší prostředky, než jakými jsme disponovali. profesionální voskování podlah

jak obnovit podlahuna co si dávat pozor při mytílevné čištění podlah

Ale naštěstí jsou i jiné metody…profesionální voskování podlah

Ale naštěstí jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění.  A je to to nejlepší, co jsem kdy na čištění podlah vyzkoušela. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. A jejich voskování podlah je taky senzace. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – profesionální voskování podlah. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x tak, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

rychlé vyčištění podlahykvalitní čištění podlahymytí pomocí kotoučového stroje

Používají kvalitní…

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrží podlahu i déle čistou. Už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze.

Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu, tak jedině u nich. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a Německu. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.

použití kyselé chemie na podlahyodstranění vápenatých závojůpoužití zásadité chemie na podlahy

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *