čištění koberců Praha

Strojové čištění koberců je dobrý volba

Provozuji větší prodejnu OPTIKY ve větším městě. V celé prodejně i kanceláři mám položené koberce. Do naší prodejny optiky denně dojde celkem dost velké množství zákazníků. Toto jarní období bylo hodně deštivé a zákazníci na koberec nanosili dost nečistot z mokrých chodníků na ulici. Špinavý koberec v prodejně nepůsobí vůbec hezky, čistota firmu reprezentuje. Rozhodl jsem se tedy, že nechám koberec vyčistit. Na internetu mě zaujala firma čištění koberců Praha, jelikož nabízí čištění novou kotoučovou metodou. Rád zkouším nové věci, tak jsem uvedenou firmu oslovil, přestože nebyla nejlevnější. Na můj email reagovali okamžitě, požádal jsem o cenovou nabídku, na vše mi odpověděli. Dohodli jsme se na termínu do týdne. Zaměstnanci firmy dojeli v přesně dohodnutý čas, prohlédli si objednaný prostor k čištění a pustili se do práce.

Nanesli…

Nanesli chemii na celou plochu koberce, tu nechali nějakou dobu působit pro správný efekt čištění a pak začali koberec kartáčovat velkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberec nebyl čistý. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč z koberce pryč. Koberec vypadal dobře, nelituji investovaných peněz. Účinnost a kvalita jejich technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté do hloubky zašlapané a zažrané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do hluboké struktury koberce.

Při…

Při čištění extrakční metodou, na kterou můžete také narazit, a kterou nabízí většina firem, ale která není tak kvalitní, nepůsobí  chemie v hluboké struktuře koberce, zcela u ní chybí vpravení chemie do koberce a proto po zaschnutí zůstávají nejen fleky a skvrny a výsledný tvar koberce taky nevypadá zrovna nejlépe. Kdežto kotoučové metody dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť výkonný vysavač. Který je při čištění používán, jeho celou strukturu krásně provzdušní a příjemně oživí celý koberec. Zaměstnanci této úklidové firmy byli spolehliví a vstřícní, nerad pracuji s nepříjemnými lidmi, takže jsem rád, že jsem tuto firmu vybral. Firmu můžu doporučit všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců.  Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafity. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku  z  menšího města.  Vše potřebné o jejich servisu najdete na jejich internetových stránkách. Určitě vám doporučuji se na ně podívat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *