čištění linolea

S podlahou si už nemusíte dělat starosti

Každý snad touží po krásné čisté podlaze, o kterou by se mohl zároveň co nejméně starat. A toto nemusí být pouhým snem. Proto se jejím čištění zabýváme i v naší úklidové. A rozhodli jsme se o této naší službě více rozepsat. Čištění realizujeme pomocí strojové metody a používáme konkrétně kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Po vykartáčování následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Pak vše ještě jednou namočíme vodou, aby se podlaha neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, se dá použít na čištění celé řady povrchů. Patří k nim dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem, který je taky známým pod názvem fluatační nátěr. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy a naši zaměstnanci vždy určí, kolik jich je potřeba. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí.

Kompletní…

Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou čištění linolea je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost vašich podlah. Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlahy ve skladu jedné drogerie. Potřebovali flexibilní přístup, kdy čištění bude probíhat ve večerních hodinách. Podlahy jsme vyčistili a zakonzervovali voskem, aby jim vydržela čistá co nejdéle a jsme rádi, že se připojili k řadě našich spokojených zákazníků.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *