impregnace podlah

Díky navoskování může být i vaše podlaha dokonale chráněná

Jsem vedoucí v sushi restauraci a už delší dobu jsme si říkali, že bychom měli něco udělat s našimi podlahami. Už totiž nevypadali vůbec dobře. Tak jsme řekli úklidovému personálu, aby se o to pořádně postaral, nicméně ale ani oni si s tím nedokázali pořádně poradit. Tak jsme usoudili, že bude nejlepší, když si na to někoho najmeme. Ale neměli jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsme museli hledat na internetu.  A našli jsme úklidovou firmu.  Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance firmy a domluvili si s nimi termín čištění.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i impregnaci podlah, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je super, zvlášť když nesete několik talířů s jídlem najednou. V gastronomii je zkrátka velice důležité, aby byl interiér v naprostém pořádku. A to nejen z hygienického hlediska, ale i estetického.

Nikdo…

Nikdo nebude platit za jídlo, které je servírováno na nepěkném špinavím místě. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná a našim uklízečkám nedělá nejmenší problém ji neustále udržovat čistou. Od zaměstnanců jsem se dále dozvěděl, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i žena si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto je všem vřele doporučujeme. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *