čištění koberců Praha

Strojové čištění koberců je tou nejlepší metodou pro jejich čištění

Pokoušeli jste se někdy vyčistit ajvar ze světlého koberce? Říkáte si, co je to za hloupou otázku. Taky nejsme rodina, která běžně stoluje v místnosti s kobercem, ale dojela k nám vzácná návštěva, kterou jsme chtěli náležitě pohostit a ne prostírat v obyčejné kuchyni. Nachystali jsme grilované speciality, ke kterým jsme podávali ajvar, což je taková  čalamáda, připravovaná především z červených paprik s lilkem, česnekem a chilli. Ajvar pochází ze srbské kuchyně. čištění koberců Praha

Bohužel, jak jsem nesla do obýváku tác s pochutinami, sklenice ajvaru mi upadla na zem  a její obsah vystříkl na koberec. No radost jsem z toho neměla, zachovala jsem klid a jala se koberec čistit běžným čistícím prostředkem v domnění, že bude vše v pořádku. Bohužel jsem druhý den zjistila, že skvrna po zaschnutí byla výraznější, než jsem očekávala.

tipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberecčím vyčistit koberec

Zkusila jsem koberec…

Zkusila jsem koberec ještě několikrát vyčistit, ale bezvýsledně. Koberec byl položen i pod nábytkem tudíž možnost nákupu nového koberce jsem ihned zavrhla. Poptávala jsem se kamarádek, zda by mi některá nedoporučila nějakou osvědčenou firmu. A nakonec jsem tip dostala na čištění koberců Praha. A tak jsem zavolala do úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Bez problému jsem si s nimi domluvila termín. V domluvený den a čas k nám domů přišli  pracovníci a ihned se pustili do práce. Od doby, kdy jsem nechala koberec vyčistit, nemusím vynakládat takové úsilí s úklidem, snadněji  se udržuje a pořád vypadá moc hezky, celý byt se provoněl.

jak odstranit skvrny na kobercipéče o světlý koberecúdržba koberce

Tato firma používá…

Tato firma používá čištění kotoučovou metodou, která je účinná právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Neboť výkonný vysavač, kterým je odsávána pěna, jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Bohužel tato metoda čištění rozhodně nepatří k těm nejlevnějším. Kromě všech nečistot chemie bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

levné čištění kobercůnejlevnější čištění kobercůsnadné čištění koberců

Zaměstnanci této firmy…čištění koberců Praha

Zaměstnanci této firmy jsou profesionálové, navíc moc milí a ochotní. Tímto bych chtěla zaměstnancům firmy z celého srdce poděkovat a doporučit všem, kteří chtějí dokonale vyčistit koberec. A nabízejí i spoustu dalších úklidových služeb, ke kterým patří například čištění a voskování podlah, mytí oken a výloh a všech skelných ploch, čištění čalounění a další. Své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. A přijmou i zakázku  z  menšího města. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *