betonové podlahy čištění

Máte špinavou podlahu a nevíte, jak ji vyčistit? Spolehněte se na strojové čištění

Nedávno se mi doma stala taková menší nepříjemnost. Dívala jsem se na film a usnula jsem u něj a toho samozřejmě musely moje malé dcery využít. Povedlo se jim dostat do mého šuplíku s kosmetikou a vzali si od tama rtěnky a začaly si s nimi malovat po podlaze. Když jsem to potom viděla, tak mě málem trefil šlak, skutečně. Nejenom, že byly skutečně drahé, ale taky se podlahy nechtěly moc pustit.  Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. V záhybech to bylo pořád vidět. Můj manžel se mi snažil pomoct, ale taky to nemělo moc valný výsledek. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu, stejně už ta podlaha měla něco za sebou. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazili jsme na úklidovou firmu, která měla opravdu vynikající reference. Lidem jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli.

Na…

Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý dům a z výsledku jsme byli všichni nadšení, hlavně naše teta. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné betonové podlahy čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože aspoň nám podlaha při chůzi nebude podkluzovat, což se někdy prostě stává. Zvlášť naší dceři, když poletuje. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Takže…

Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A vše za ještě přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a V Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *