koberce čištění

K čištění koberců určitě volejte profesionály

V neděli jsme chtěli slavit synovy narozeniny, tak jsem připravila naše oblíbené tiramisu. Nepřipravuji ho do skleniček či misek, ale do dortové formy, abychom ho mohli použít jako dort se svíčkami. Jak jsem nesla dort vychladit do obýváku na balkon, upadlo mi špatně uchycené dno formy a obsah dortu se vyklopil na koberec. Byla jsem fakt hodně naštvaná, protože jsem již neměla doma suroviny na další dort a ještě ke všemu mi nešel vyčistit koberec. Kakaový prášek, který byl na povrchu dortu nadělal na koberci dokonalé čmouhy. Zašla jsem do obchodu, koupila nový už hotový dort a nejdražší čistící prostředek na koberce, který jsem tam našla. Byť jsem se snažila sebevíc a vypotřebovala veškerý čistící prostředek, byl na koberci neustále flek. koberce čištění

Když jsem si potom na oslavě trošku stěžovala, sestra mi doporučila firmu koberce čištění, že prý na tuto firmu slyšela samou chválu u nich v práci, ale osobní zkušenost sama nemá.

hloubkové čištění kobercůdezinfekční čištění kobercůrychlé čištění koberců

Usedla jsem k počítači…

Usedla jsem k počítači a začala jsem zjišťovat informace o zmíněné firmě. Ačkoliv na první pohled nebyla nejlevnější, slibovala díky své metodě čištění stoprocentní vyčištění díky progresivní kotoučové metodě, která pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky usazené a zašlapané nečistoty. Tato metoda je prý účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Touto technikou lze čistit i koberce s vyšším vlasem, výsledek bude stejně dobrý, jako kdyby byl vlas kratší. Recenze na tuto firmu byly dobré, tak jsem se pro čištění rozhodla, přece jen to vycházelo levněji, než pořídit nový koberec. Zavolala jsem na jejich číslo uvedené na internetu, domluvila si termín čištění.

strojové čištění kobercůcena čištění kobercůkde nechat vyčistit koberec

Pracovníci firmy…koberce čištění

Pracovníci firmy A SERVIS LIPKA, s.r..o. přijeli načas v dohodnutý den a hned se pustili do práce, žádné lelkování a zbytečné zdržování. Opravdu začali čistící saponát zapracovávat do koberce pomocí kartáčů, potom koberec důkladně vysávali, dokud koberec nenabyl původní objem. Dokázali to, co propagovali na svých stránkách. Koberec byl jako nový. Celý byt zářil díky tomuto vyčištěnému koberci. Od vyčištění se mi celý koberec i lépe udržuje, všechno je tak nějak snazší. Byla jsem pracovníky obeznámena, že většina firem používá extrakční metodu,  která není tak kvalitní. Protože chemie nepůsobí v hluboké struktuře koberce. Zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování, a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar.

Jsem proto ráda, že jsem nevybrala žádnou firmu, která nabízí extrakční čištění! Firmu můžu jen dál doporučit lidem, kteří si neví rady se svým špinavým kobercem. Svoji činnost vykonávají po celé České republice, včetně malých měst. Firma se nezabývá jen čištěním koberců, ale nabízí celou škálu služeb, jako je mytí podlah,oken, čistění čalounění, pravidelné úklidy domácností i kanceláří. Vše potřebné najdete na jejich webovkách. Určitě na ně mrkněte!

kvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberec

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *