čištění lité stěrky

Díky strojovému čištění bude vaše podlaha opět jako nová

Obvykle psaním recenzí čas neztrácím, ale o této firmě zkrátka napsat musím. A jedná se o úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Měla k nám přijet jedna francouzská studentka, protože se naše dcera účastnila studentské výměny. A tak bylo potřeba dát u nás doma dát vše do pořádku. A bylo potřeba začít podlahami, protože ty na tom byly bezesporu nejhůře. Tak jsem se pustila do čištění lité stěrky, ale ve výsledku to byla jen ztráta času. Nakoupila jsem na to i speciální čisticí prostředky a stejně to nebylo nic moc platné. Nakonec jsme se s manželem shodli, že si je necháme vyčistit od úklidové firmy. Sice nebyli v tak hrozném stavu, že bychom si jimi měli udělat nějakou ostudu, ale vážně už mě štvalo, že nebyly v takovém stavu, jaký jsem si představovala. Takže jsem hledala na internetu firmu, která by se o to postarala. Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu a zaměřila už jsem se jen na ni.

Měla…

Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy jsme oba dva měli volno a mohli jsme vše ohlídat. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efektZ výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní. Což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby.

Celkově…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit. Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to rozhodně vyplatilo. Byli jsme s nimi tak spokojení, že jsme se začali obracet i na jejich další služby. A realizují je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. Až budeme opět něco potřebovat, tak se rozhodně obrátíme právě na ně.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *