Mytí fasády Praha

Náš dům, čistá okna a vzácná návštěva?

Není to tak dávno, co jsme s manželkou ocenili služby profesionální úklidové a čistící skupiny Ostrava, čištění oken. Po letech jsme čekali vzácnou návštěvu – mého bratra. Měl přijet i s celou rodinou, takže jsme pochopitelně chtěli, aby náš dům zářil čistotou. Jenže, jak všechno stihnout, když má člověk tolik povinností? Se ženou jsme se proto domluvili, že oslovíme odborníky a svěříme se jim do rukou. Jelikož to bylo poprvé, zkusili jsme oslovit internet. Vždyť v dnešní době lidé sdílejí prakticky všechno, proč by tedy práce a kvalita úklidových firem měla být výjimkou? Ano, naše úvaha byla velmi správná a vyhledávač nás nezklamal.

Díky pozitivním odkazům, recenzím a doporučením, nás velice brzy přivedl ke společnosti A SERVIS. Především se nám jednalo o vyčištění a umytí oken a zimní zahrady, neboť na to se nám času už vážně nedostávalo. Kromě toho bylo zapotřebí tuto činnost absolvovat i ve výšce, což rozhodně není nic pro mě, ani pro moji ženu. Na jejich webových stránkách jsme brzy zjistili, že jsme na správné adrese. Společnost A SERVIS nám vyhovovala ve všech směrech. Třicet let úspěšné praxe, spokojení klienti napříč střední Evropou, tradiční i moderní progresivní technologie, zkušení specialisté a stabilní důvěra zákazníků. Úkolem tedy bylo vyčistit a vyleštit velké množství oken v našem domě a zimní zahradě. Jednalo se vždy o náročnou práci, ale nyní jsme se navíc ocitli pod značným časovým tlakem. I přes značně vypjatou stresovou situaci, jsme měli veliké štěstí při výběru úklidové firmy.

Ano…

Ano, společnost A SERVIS udělala vše proto, aby nás nenechala dlouho čekat. Nabídli nám nejbližší sobotu, takže jsme měli dokonce ještě čas i na ostatní organizační záležitosti, týkajících se bratrova příjezdu. Já osobně nikdy příliš neřeším finanční záležitosti, ale manželka byla také zvědavá na jejich ceny. Nějakou dobu porovnávala cenovou kalkulaci, kterou nám tato firma poslala s nabídkami ostatních firem. Potom si ještě jednou prošla hodnocení klientů a jejich doporučení. Nakonec dospěla k závěru, že poměr kvality a ceny je ve společnosti A SERVIS nejvýhodnější, i když se z počátku zdají být ceny vyšší. Jako hokejový trenér vidím peníze trochu v jiném světle, ale s manželkou jsem velmi rád souhlasil.

Mně zcela stačilo vědět, dle množství ohlasů – že firma nabízí více spokojenosti, lepší služby, kvalitu, moderní technologie a odbornost pracovníků. A ještě něco – pokud firma získala důvěru klientů v České republice, na Slovensku, ale také v Rakousku a v Německu, tak jsem zároveň přesvědčený, že se musí jednat o výkonný a skvěle sehraný tým. Když jsem tedy – jako hlava rodiny – do firmy A SERVIS zavolal, se ženou jsme již věděli vše podstatné, takže nám bylo jasné, že určitě nebudeme zklamaní. Náš předpoklad se začal naplňovat již během telefonátu. Rozhovor byl profesionální a vstřícný, přitom věcný, ale také příjemný a pohodový. Sympatická operátorka měla dokonalý přehled, takže ji nic nezaskočilo ani nevyvedlo z míry. Zcela přirozeně se orientovala v nabízených službách, detailech i technologiích, a stejně tak dobře informovala o výhodách čistících metod a systémů.

Ještě…

Ještě téhož večera jsme dostali do e-mailu veškeré informace, takže jsme mohli na monitoru počítače zkontrolovat každou položku naší objednávky. Když to zkrátím do jediné věty – získali jsme se ženou skvělý pocit, že pro firmu A SERVIS jsme na prvním místě, a na tom se nic nezměnilo po celou dobu spolupráce. Měli jsme tedy vůbec první, ale důležitý krok za sebou, takže jsme se mohli těšit na sobotu a na pracovníky A SERVIS. Ani jsem nebyl překvapen, když se jejich auto objevilo o něco dříve. Prostě jsem to považoval za výraz firemního charakteru a zodpovědného přístupu jejich pracovníků, kteří jednají vždy podle pohody. Odborníci se dali, po krátké technické přípravě ihned do práce, takže vše nabralo profesionální, dokonale organizovaný spád.

Jejich pracovní postup se plně shodoval s webovými informacemi. Mě osobně značně zaujalo, jak skvěle se vypořádali s okny v zimní zahradě. Pochopitelně, že používali žebříky, ale tam kde to nebylo možné – aby neohrozili vzrostlé kvetoucí rostiny – vzali s naprostou samozřejmostí do rukou lehké teleskopické tyče. Se svou délkou až devíti metrů tak neměli sebemenší problém dosáhnout na jakéhokoliv místo v konstrukci zimní zahrady. Tímto způsobem vyčistili nejen každý centimetr prosklené plochy, ale rovněž okenní konstrukce, takže se celá zimní zahrada rozzářila, jako když čaroděj mávne kouzelnou hůlkou. V nabídce této firmy je ovšem také impregnace skel nano-nátěrem. A to byla další informace, která mě jako chlapa doslova fascinovala. Jedná se o prostředek, který se vyrábí na bázi nano-technologií, takže skvěle funguje, má až nečekané vlastnosti s jedinečnými účinky.

Po…

Po odborné aplikaci nano-vrstvy GlasProtect na precizně vyčištěné a vyleštěné okno, získává títo způsobem ošetřené okno samočistící schopnosti. Jeho další čištění a údržba je velice jednoduchá. Ochranná vrstva nano-impregnace velice účinně chrání okno před zachytáváním nových nečistot a zajišťuje tak stabilní vysokou úroveň čistoty a lesku. Při dalším průběžném čištění a ošetření oken – na kterých byla nano-ochrana aplikována – tak již stačí jednoduché opláchnutí čistou vodou, bez použití jakýchkoliv čistících prostředků. Progresivní nano-impregnace GlasProtect navíc účinně chrání celou okenní konstrukci před škodlivými účinky UV záření, před tvorbou plísní, vodního kamene a rzi.

Je tedy zcela jasné, že klient tímto způsobem ušetří slušný finanční obnos. Dlouhodobě zde odpadá údržba oken, nejsou zapotřebí žádné čistící ani chemické prostředky, a co je stejně důležité – výrazně se ušetří drahocený čas, strávený náročným čištěním a leštěním. Vzácná návštěva mého bratra proběhla v krásné rodinné atmosféře, neboť rodina k sobě měla o pořádný kus blíže. Společně s manželkou si dobře uvědomujeme, že velikou zásluhu na tom měla skvělá parta profesionálů úklidové společnosti A SERVIS. Právě díky jejich špičkové práci se každý z nás cítil nejen v domě, ale i v zimní zahradě příjemně a komfortně. Právě čistá okna, koberce a podlahy přece vytvářejí pocit tepla a útulnosti domova. Pokud i vy potřebujete zkušené odborníky, kteří by i u vás doma, či ve firmě uklidili tak, jak se na zkušené profesionály patří – už nehledejte! Stačí pouze oslovit úklidovou a čistící firmu A SERVIS . Věřte, že budete nejen spokojeni s průběhem celé vaší objednávky, ale zejména s jejím skvělým výsledkem. V této společnosti je totiž klíčem ke spokojenosti každého klienta jedinečná kvalita a důvěra.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *