Strojní mytí dlažby Praha

Podlahy a kvalitní strojové čištění dlažby a betonových, litých a epoxidových stěrek patří k sobě

Jedna z nedávno realizovaných objednávek naší úklidové společnosti A SERVIS se týkala podlah ve veterinární ambulanci. Její výsledek a spokojenost majitele je jednoznačným důkazem, že systém strojového čištění je nejen výkonný a efektivní, ale rovněž velmi spolehlivý, bezpečný, a v konečném výsledku kvalitní metodou ošetření podlah. Vždyť nejrůznější typy podlah jsou nepostradatelnou součástí interiérů a spoluvytvářejí naše bydlení, pracovní prostředí, nebo místa určená pro odpočinek a relax. Proto bychom podlahám vždy měli věnovat náležitou pozornost a zajistit jim přiměřenou a pravidelnou péči. V opačném případě se jejich kvalita, vzhled, ale především životnost začne – na pomyslné grafické křivce – propadat strmým způsobem dolů.

Tyto zásadní informace a myšlenky se naše úklidový a čistící panel Strojní mytí dlažby Praha  snaží svým klientům trpělivě vysvětlovat již třicet let, neboť mnohaleté zkušenosti z odborné praxe jsou nezpochybnitelné. Nikdy se nepotvrdily všeobecné předpoklady, že „podlaha přece vydrží všechno, aniž by vlastně vyžadovala jakoukoliv odbornou péči.“ Právě naopak. Bez odborného a pravidelného ošetření, bude brzy investice do moderní podlahy pouze krásnou vzpomínkou, což si určitě žádný majitel nepřeje. Stačí uvést jediný příklad za všechny ostatní. Podlaha jakéhokoliv, byť toho nejmodernějšího a nejkvalitnějšího typu, by se za žádných okolností neměla čistit neznámými a neověřenými pracovnímí postupy a chemickými prostředky! Zde je možné hledat jeden z nejhlavnějších důvodů, proč odborníci varují majitele před přílišnou snahou ušetřit nějakou korunu za odborné ošetření svých podlah. A to právě zakoupením levných čistidel, které ve svém důsledku dokáží podlahu vážně poškodit, nebo dokonce zapříčinit jejich nezbytnou výměnu.

Prověřenou…

Prověřenou a technologicky spolehlivou cestou je pro společnost A SERVIS pouze strojová hloubková metoda, která se skvěle osvědčuje ve stovkách případů u nejrůznějších typů podlah. Ať už se jedná o dřevěný masiv, laminát, vinyl, beton, přírodní kámen, marmoleum, dlažba… Ve všech případech je strojové čištění mimořádně efektivní, účinné a bezpečné. Rozhodně se nejedná pouze o názor a poznatky naší firmy. Spokojenost s výsledky strojové metody, a důvěru v odborný technologický postup našich profesionálních pracovníků mají zákazníci z vícero zemí střední Evropy. Kromě České republiky se jedná o spokojené klienty ze Slovenska, Rakouska i Německa. Jedná se o spolehlivý důkaz vysoké kvality a skvělých charakteristik strojového ošetření podlahy. Nyní si tedy řekneme několik informací k tomuto odbornému technologickému postupu.

Firma A SERVIS sází v rámci strojového čištění podlah na spolehlivý výkon moderního, účinného a efektivně pracujícího jednokotoučového čistícího stroje. Samotný odborný postup ošetření podlahy je vždy zahájen důkladným vykartáčováním celé podlahové plochy, a to samozřejmě s nasazením přesně vybrané, cíleně působící a přitom šetrné chemie. Je důležité zdůraznit, že rotační jednokotoučový stroj dokáže hloubkově a do nejmenších detailů vyčistit podlahu, aniž by jí hrozilo sebemenší nebezpečí poškození, natož poničení. Pochopitelně, že je významným partnerem při této činnosti již zmíněná čistící chemie. Lze aplikovat dva základní typy chemických čistících prostředků. Jednak – nejčastěji využívaná chemie zásaditých vlastností, nebo chemické prostředky kyselého charakteru.

Právě…

Právě chemie kyselého složení je mimořádně silná až agresivní, takže ji lze odborně použít s velkou opatrností při značném znečištění – např. po stavebních úpravách, kdy se podlaha nachází pod  nánosy malty, betonu, silikonu, lepidel, či barev. Ovšem pozor! Silné až agresivní účinky chemie kyselého složení – nelze nikdy využít na podlahy z přírodního kamene! Zde by hrozilo reálné nebezpečí úplného zničení podlahového povrchu. V případě zkušených profesionálů společnosti A SERVIS ovšem může být klient naprosto v klidu, neboť správná volba čistící chemie je plně v jejich odborné kompetenci! Při čištění každé konkrétní podlahy proto žádné riziko chemického poškození určitě nehrozí! To pochopitelně platí i při výběru vhodného typu čistícího kotouče – poškrábání ani žádné jiné mechanické poškození proto nepřichází v úvahu.

Po důsledném a systematickém vydrhnutí celé podlahové plochy následuje druhý, stejně důležitý technologický krok. Tím je nasazení neuvěřitelně silného, přitom šetrného třímotorového průmyslového vysavače. Díky jeho sacímu výkonu se vždy pracovníkům firmy A SERVIS daří, spolehlivě a efektivně odstranit veškeré uvolněné nečistoty, mnohaletou zažranou špínu a všudepřítomnou mastnotu. Díky speciální konstrukci tohoto vysavače je s přehledem odstraněna také voda, vlhkost a zbytky použité čistící chemie.  Posledním krokem odborného ošetření podlahy je zakonzervování, nebo-li konečné navoskování podlahy. Tato fáze má z hlediska uchování čistoty a dlouhodobé ochrany neocenitelný význam. To je samozřejmě také důvod, proč společnost A SERVIS doporučuje zakonzervování podlahy po strojovém hloubkovém čištění podlah všem svým klientům. Impregnace moderním a kvalitním voskem je realizována procesem tzv. fluatace. Jedná se o odborné nanesení dvou až třech vrstev progresivního průmyslového polymeru.

Naše…

Naše profesionální společnost provádí závěrečné ošetření podlahy pololesklým nebo matným kvalitním voskem renomované německé značky PKD. Které se v naší praxi nejlépe osvědčily.  Vzniklá kompaktní a odolná vrstva klientovi spolehlivě zajistí, že se skvěle vyčištěná a ošetřená podlaha nebude rychle znečišťovat a dlouhodobě si zachová svůj působivý vzhled. Díky průmyslovému polymeru získává také podlaha jedinečnou pružnost, takže účinně odolává různým formám mechanického poškození a zátěže. Klienty je velice oceňována další z vlastností, kterou podlaha navoskováním získává. Jedná se o účinnou protiskluzovou schopnost, takže pohyb a chůze po takto ošetřené podlaze se stává velmi bezpečnou.

Toto významné bezpečnostní kritérium oceňují všude tam, kde jsou podlahy vystaveny vlivům nejrůznějších klimatických podmínek, v sociálních a zdravotních zařízeních, v kuchyních nebo v místech častého pohybu dětí apod. Polymer ovšem nabízí i další výhody. Podlaha odborně ošetřená voskem se mnohem snadněji a komfortněji udržuje, přičemž jsou významně eliminovány nežádoucí a nehygienické otisky, které zanechávají na podlaze bosé nebo zpocené nohy. Vždyť podlahy máme denně na očích, takže přáním každého spokojeného klienta je určitě vzhled, který každého potěší. Závěrem proto můžeme konstatovat, že osvědčená metoda strojového čištění a následné odborné zakonzervování podlahy úklidovou a čistící společností A SERVIS , skvěle reprezentuje to nejlepší a nejkvalitnější řešení, které dnesní trh s úklidovými a čistícími službami může zákazníkům nabídnout.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *