Voskování linolea Ostrava

Strojová metoda čištění si dokáže poradit s každou podlahou. Impregnace dlažby a voskování linolea

Kdyby podlahy dokázaly mluvit, možná by se staly zvláštními a nečekanými kronikami našich kroků a příběhů. Jelikož to dosud žádná z podlah nedokázala, zůstávají proto pouze němými svědky našich radostí i starostí. Doma, v práci, či kdesi na úřadě. K tomu však také patří již méně poetický obraz. Od podlah všude kolem nás očekáváme dlouhou životnost, stálý působivý vzhled a bezpečnost pohybu za každých okolností. Zcela přirozeně a logicky se proto nabízí klíčová otázka – jak toho lze dosáhnout? Ať už chceme nebo nechceme. Každá podlaha musí dlouhodobě snážet neustálou zátěž různého typu, proto by ji určitá míra správné péče neměla chybět. Jednoznačně proto lze souhlasit s odborným názorem, že pokud se o podlahy přiměřeně staráme – popřípadě tuto činnost svěříme do rukou odborníků – existuje velice dobrý předpoklad, že podlahy budou svému majiteli bezchybně a spolehlivě sloužit velmi dlouhou dobu.

Všeobecně se již také ustálil názor, že pro skutečně čistou a kvalitně udržovanou podlahu, je nejlepším řešením pevná ruka profesionála a zkušeného odborníka. K tomu, pochopitelně patří i moderní strojové postupy, čistící technologie a správně zvolená chemie, která disponuje nejen vynikajícími účinky, ale také šetrností. Tato pečlivě nastavená trojkombinace vytváří ty nejlepší předpoklady pro požadovaný kvalitní výsledek. Naše úklidová a čistící společnost A SERVIS tuto myšlenku podporuje a úspěšně realizuje již 30 let. Důkazem jsou spokojení zákazníci nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu. Každá zakázka na ošetření podlahy je vždy zahájena důsledným využitím jednokotoučového čistícího stroje, který je základním kamenem naší odborné strojové metody. Jedná se o velice výkonné technické zařízení, které spolehlivě zvládne vyčistit jakoukoliv podlahu do sebemenšího detailu a do hloubky její struktury.

Nepostradatelným…

Nepostradatelným partnerem při této činnosti je přesně zvolená a účinná chemie, která je navíc k ošetřované podlaze šetrná.  Takže celý náš strojový čistící proces vždy začíná důkladným vydrhnutím celé podlahové plochy. Odborní pracovníci na renovaci z větve Voskování linolea Ostrava, kteří se strojem pracují jsou zkušenými profesionály s mnohaletou praxí. Dokonale ovládají všechny odborné postupy a normy dané technologie, což je důležitým faktorem stabilního kvalitního výsledku a plné spokojenosti každého klienta. Samozřejmostí jejich pracovní činnosti je dokonalý přehled o chemických prostředcích, které jsou při strojovém kartáčování podlahové plochy používány.

Z technického hlediska představuje čistící jednokotoučový stroj masivní zařízení s hmotností cca 50 kilogramů. Vysoká účinnost a výkon tohoto stroje spočívá v precizním využití silného přítlaku, který je důmyslně směrován přímo na rotační čistící kotouč o průměru 45 centimetrů. Pečlivé čištění tak probíhá systematicky a rovnoměrně po celém povrchu podlahy. Pokud se jedná o používané chemické prostředky, pracovníci firmy A SERVIS využívají u běžně znečištěných podlah – spolehlivé účinky chemie zásaditého složení. Ovšem, u silně znečištěných podlahových povrchů dokážeme plně využít silných, až agresivních schopností chemických prostředků kyselého charakteru. Jejich přesná a pečlivě zvolená aplikace je neocenitelná při odstraňování hrubých nánosů špíny. Které zůstaly na podlaze po stavební nebo rekonstrukční činnosti. Chemie kyselého složení si tak spolehlivě dokáže poradit se zbytky, malty, betonu, vápna, lepidel, silikonu, či barev.

Další…

Další, a řekněme si to přímo – zcela neodmyslitelnou součástí. Následující etapy strojového čištění podlah, je použití neuvěřitelně výkonného třímotorového průmyslového vysavače. Pracovníci, díky jeho jedinečné sací energii, dokáží precizně a bezezbytku odstranit veškeré uvolněné nečistoty, úporně zašlapanou mnohaletou šínu, a stejně tak i odolnou mastnotu. Z odborného hlediska je velice důležité a efektivní, že pomocí speciální konstrukční úpravy vysavače je z podlahy rovněž odstraněna veškerá voda, vlhkost a všechny zbytky použitého chemického čistícího prostředku z předchozí operace drhnutí. Nyní už může následovat – technologicky velmi důležité – poslední pečlivé umytí celé podlahy, byť pouze čistou vodou.

Po přirozeném vyschnutí celé vyčištěné plochy,  lze již podlahu označit za hygienicky čistou a vydezinfikovanou. V tomto stavu by již klidně mohla sloužit svému účelu. Profesionálové společnosti A SERVIS své klienty ovšem důrazně upozorňují, že nyní je podlaha velice zranitelná, a může se snadno poškodit. Velmi brzy také může dojít k jejímu znečištění, takže v tom lepším případě bude podlaha stejná, jako před vyčištěním. Pro každou dokonale vyčištěnou podlahu je zásadní, aby na závěr odborného čistícího procesu došlo k zakonzervování jejího povrchu, tedy k navoskování celé podlahového plochy! Naše profesionální čistící a úklidová společnost A SERVIS realizuje tuto etapu procesem tzv. fluatace, kdy jsou na dokonale čistou podlahu aplikovány dvě až tři vrstvy matného, případně pololesklého průmyslového polymeru, nebo-li vosku.

Na…

Na podlahové ploše se tak vytvoří kompaktní, velice odolná a pevná ochranná vrstva, která zajišťuje podlaze celou řadu skvělých výhod. Podlaha si dlouhodobě zachová svůj jedinečný svěží vzhled a nebude se tak snadno špinit. Zárověň – díky pružnosti polymeru – se povrch podlahy stává odolným k mechanické nebo chemické zátěži. Spolehlivě tak chrání před poškrábáním, mechanickým poškozením, přičemž stejně účinně vzdoruje atakům různých kapalin nebo látek. Průmyslový polymer rovněž podlaze zajistí protiskluzovou ochranu, takže pohyb po podlaze bude za každých okolností bezpečný – vždyť také bezpečnost chůze je důležitou součástí kvality, kterou firma A SERVIS svým klientům garantuje.

Kompaktní vrstva ochranného polymeru rovněž podstatnou měrou zkracuje budoucí běžnou údržbu, kterou každá hospodyňka dobře zná. Ano, běžné ošetření podlahy se stává jednodušší, komfortnější a zcela bez námahy. Určitě také potěší, že tato ochrana účinně eliminuje vlhké a nepříjemné stopy, které dokáží zanechat bosé a zpocené nohy. Pečlivě a odborně ošetřená podlaha – si díky strojové metodě s následnou aplikací ochranného vosku – podstatně delší dobu zachová svou jedinečnou čistotu a vzhled, výrazně se prodlouží její životnost, přičemž se stává pro každého klienta velice bezpečnou. Všechny uvedené faktory jsou jednoznačně pozitivní, a staly se již pro klienty symbolem celkového strojového ošetření – přesně tak, jak je realizují profesionální odborníci firmy A SERVIS.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *