tepování sedaček

Díky strojovému čištění z koberce dostanete i višňovou marmeládu

Nedávno se u nás doma měla slavit narozeninová oslava. Táta měl mít narozeniny. A tak zase přišel čas, abych upekla dort. A tentokrát se mi nedařilo. Mazala jsem zrovna korpus džemem, ale nůž s tlustou vrstvou marmelády mi spadl na zem. A protože máme koberec i v kuchyni, a to světlý podotýkám, a protože marmeláda byla višňová, tak si asi umíte představit, jak moc to bylo vidět. Snažila jsme se to vyčistit, ale vůbec to nešlo. Flek tam pořád zůstával. Tak jsme se doma shodli, že bude nejlepší, když si na vyčištění najmeme firmu. Ten koberec si to ostatně už stejně zasloužil. Ale s žádnou jsme neměli zkušenosti, tak jsme hledali na internetu. tepování sedaček

kvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberec

A dcera říkala, že…

A dcera říkala, že nejlepší recenze na internetu měla firma tepování sedaček, tak jsem ji kontaktovala. Domluvili jsme se na dni a ceně kalkulaci a všech ostatních podrobnostech, a potom k nám přijeli a o vše se postarali. A když jsme viděli výsledek jejich práce, byli jsme všichni více než spokojení. Koberec po čištění jejich strojovou metodou byl perfektně vyčištěný a získal znovu výrazné barvy, pěkný nádech a po celé ploše má nadýchaný vlas. Jejich čištění mě velice zaujalo, tak jsem si o jejich čištění zjistil něco více.

Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Tato metoda…tepování sedaček

Tato metoda je skutečně účinná, protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Od té doby se na ně obracíme pravidelně a naše koberce jsou tak neustále v perfektním stavu. Jejich služba čištění koberců je opravdu prvotřídní kvality. Tuto jejich službu jsem určitě nevyužil naposledy.

Mohu všem lidem, kteří hledají nějakou solidní firmu, doporučit firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Představují záruku kvality ve všech ohledech, zaměstnanci jsou velmi profesionální a ochotní a odvádí vážně vynikající práci. A ani ne za příliš velké peníze, protože z hlediska jejich kvality ceny jsou ceny přijatelné. Člověk musí počítat s tím, že ta drahá kosmetika, technologie a i ta fyzická práce se jim taky musí nějak vrátit a nemohou na tom prodělávat. Byli jsme spokojeni a určitě jsme se na ně neobrátili naposledy.

jak se zbavit skvrn na kobercipéče o světlý koberecjak umýt koberec

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *