jak umývat podlahy

Hledáte něco účinného na vyčištění podlahy?

Jsem vedoucím prodejny jednoho papírnictví a už delší dobu jsme si s ostatními říkali, že bychom asi měli udělat něco s našimi podlahami. Bylo totiž už na nich opravdu vidět, že jsou hodně špinavé. Tak jsem poprosil zaměstnance, aby tomu věnovali zvýšenou pozornost, ale i tak ta podlaha nevypadala o moc lépe. Ale rozhodně nemohu říct, že by se nesnažili, to ne. Ale holt na to byli asi potřeba účinnější prostředky. Tak jsem si řekl, že bude nejlepší, když na  to někoho najmu. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích jak umývat podlahy po firmách, které by měly dobré reference. S žádnou jsem totiž neměl vlastní zkušenost, tak mi ani nic jiného nezbývalo. A narazil jsem na firmu a ihned je kontaktoval. Na diskusních fórech o nich psali všichni dobře, samá pozitivní recenze, takže jsem měl jistotu, že by to mělo dobře dopadnout.

Řekl…

Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají. Je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. A naše dlažba na zahradě? Je nádherná. Opět jako nová. Od té doby jsme se na ně začali obracet pravidelně a podlahu jsme si nechali čistit i uvnitř domu. A jsme s nimi moc spokojeni. A proto jsme začali využívat i jejich další služby, protože odvádí skvělou práci a my máme velký dům a rádi si s úklidem necháme vypomoci. Já osobně byl tak spokojen, že jsem jejich služby začal využívat i pro svou vlastní domácnost. Takže pokud poptáváte nějakou úklidovou firmu, tak tady jste na tom správném místě.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *