mytí linolea

Vyzkoušejte nátěr LSG

U nás v diskontní prodejně toho prodáváme opravdu hodně, od drogerie po oblečení, věci do domácnosti a také máme i nějaké ty cukrovinky, takže k nám chodí opravdu hodně lidí. A samozřejmě se snažíme vše udržovat v nejlepším pořádku, jenže jedna naše zaměstnankyně se rozhodla odejít a druhá odešla na mateřskou. A nemohli jsme za ně najít náhradu, tudíž toho na nás začalo být trochu moc. A protože jsme nemohli jen tak ignorovat zásilky zboží a vybalovat ho a připravovat a tak podobně, tak jsme se na úkor toho o něco méně starali o úklid. Ne, že bychom neuklízeli, ale podlahy jsme nedělali už tak často. No a za chvíli podle toho naše podlahy začaly vypadat. A tak jsme se s vedoucí domluvili, že nejlepším řešením bude, když se obrátíme na nějakou úklidovou firmu. A ona s tím souhlasila, protože se jí taky nelíbilo, jak to teď u nás vypadalo. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.

A…

A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu A SERVSIS, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a kalkulaci a ostatních náležitostech. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce. A byli jsme s nimi moc spokojení. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, tak se potom vše odsávalo – mastnota a ostatní nečistoty vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Tento stroj je skutečně skvělý a podlahu vyčistit opravdu perfektně. Bylo vidět, že podlaha je vyčištěná do hloubky a ne jen na povrchu.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm dále využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Zaměstnanci byli vážně moc milí a domluva s nimi byla opravdu perfektní. Nedošlo k žádnému přesouvání, nedorozumění nebo něco takového. Zkrátka vše proběhlo jako na drátkách. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich mytí linolea byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Cena byla sice o něco vyšší, ale rozhodně to není něco, co bychom nebyli ochotní obětovat. Jejich servis za to stojí. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *