tepování sedaček Brno

Díky strojovému čištění i vaše koberce mohou být opět ve skvělém stavu

Pokud se rozhodnete pro koberce ve vaší domácnosti, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte koberci životnost, ale taky ho zbavíte všech nečistot a bakterií, které mohou ohrožovat i vaše zdraví. Běžné vysavače většinou nevysají všechny nečistoty do hloubky. Ty pak mohou být příčinou řady alergií a astmatu. Důkladné strojové čištění koberců je důležité především v domácnostech s domácími zvířecími mazlíčky. Já se vždycky snažila starat, co to šlo. Ale jednou se mi koberec vyčistit nepodařilo. Vyklopila jsem totiž misku se špenátovou polévkou. A jedla jsem ji zrovna v obýváku u televize. Takže to znamenalo dvojnásobný problém, protože máme v obýváku koberec. A to světlý, jsem zapomněla podotknout. tepování sedaček Brno

kvalitní čištění kobercůtipy jak vyčistit koberecrady jak vyčistit koberec

Takže bylo potřeba…

Takže bylo potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Tak jsem zavolala nějaké firmě, která koberce čistila extrakční metodou. A jestli vám můžu poradit, tak tohle nikdy nedělejte, protože my jsme to udělali a hned potom jsme toho hořce litovali. Skvrnu vůbec pořádně nevyčistili a navíc přibyly nové fleky od čištění. Jediné, co mi na to řekli, bylo, že se to občas stává. S žádnou reklamací jsem nepochodila. Takže jsme staré problémy vyměnili za nové. Hledala jsem na internetu, jak je možné, že to s čištěním pomocí této metody takto špatně dopadlo. Toto mokré čištění, kdy je chemický roztok vstřikován do koberce a je prakticky ihned odsán do sběrné nádoby, zkrátka nemůže koberec pořádně vyčistit. Navíc koberec po čištění zůstává mokrý. A když je mokrý, tak v něm zůstává i špína a na koberci se tak začnou objevovat tmavé skvrny a barevný odstín koberce už není stejnoměrný.

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Bylo potřeba najít…tepování sedaček Brno

Bylo potřeba najít jinou firmu, která by nám konečně pomohla. A po docela vyčerpávajícím internetovém výzkumu jsme se rozhodli zavolat firmě tepování sedaček Brno, která využívala strojové kotoučové čištění. To všichni na internetu vážně hodně vychvalovali. Kontaktovala jsem je a čekala na den čištění. Přišli v daný den do práce a všechno to měli hotové za chvíli, takže jsme tím nezabili ani celé dopoledne. Koberce vyčistili perfektně a nejenom že odstranili skvrny po špenátu, ale i skvrny, které způsobilo extrakční čištění. Koberec opět získal i svou původní barvu a vypadal jako nový. Odvedli vážně skvělou práci, takže je s manželem můžeme všem jedině doporučit. Zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. byli navíc velmi milí. Takže se vám určitě nestane, že byste museli mít co dočinění s nepříjemným vystupováním. Zkrátka jsme byli spokojeni ve všech ohledech, a proto je všem doporučujeme.

jak se zbavit skvrn na kobercipéče o světlý koberecjak umýt koberec

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *