tepování koberců Brno

Krabičková dieta?

Manžel nemá možnost v práci chodit na obědy, tak mu připravuji oběd do krabičky. Jednou,nevím jak se to přihodilo, nebyla jsem u toho, manželovi vyklouzla z ruky krabička s obědem. Jak si ji chystal do papírové tašky do práce. Tak se stalo, že obsah krabičky, špenát s bramborovými noky, skončil na koberci. Zprvu jsem mu připravovala  jídlo do kupovaných dóz s uzavíratelným víkem, ale každou chvíli ji nedonesl zpět. Další problém je, že nechce krabičky umývat a nosit zpět domů a tak mu dávám jídlo do krabiček od zmrzlin a různých salátů. Které tak netěsní, ale může je rovnou vyhodit. Horkotěžko jsem koberec několikrát čistila, ale výsledek nestál za tu námahu. Když manžel viděl moji marnou snahu dát koberec do původního stavu, nabídl mi, že nechá koberec vyčistit. Usedl k počítači a objednal čištění u úklidové firmy  tepování koberců Brno.Tak se jednoho dne u našich dveří objevil zaměstnanec této firmy a pustil se do práce. Nanesl chemii na celou plochu koberce, tu nechal nějakou dobu působit pro správný efekt čištění a pak začal koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s velmi hustým kartáčem.

Po…

Po vyčištění celý koberec vysál vysoce výkonným vysavačem se štěrbinovou trubicí téměř do sucha. Jeho čištění a výsledek se vůbec nedal srovnávat s mým způsobem čištění, které jsem prováděla za pomocí kartáče a běžně dostupného čisticího prostředku. Koberec vypadal jako nový a v celém bytě to krásně vonělo. Jsem ráda, že jsme si pro čištění koberců u nás doma zvolili právě tuto firmu. Firma se silným zázemím. Je vybavená nejmodernějšími stroji a při práci používá pouze tu nejkvalitější chemií. Čištěním koberců se zabývá už několik let a vyvinuli svoji vlastní vylepšenou technologii, při které dochází k použití kotoučového stroje. Kotoučová metoda spočívá právě ve využití silného a přitom velmi šetrného kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty a koberec není dokonale čistý.


Jejich…

 

Jejich metoda přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout Chemie, kterou používají také dezinfikuje a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které dráždí alergiky, ale pokud máte i malé děti, je rozhodně lepší mít koberec zbavených všech roztočů a mikrobů. Čištění levnější metodou není tak kvalitní, chemie nepůsobí v hluboké struktuře koberce. Ale pouze na povrchu a zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a po zaschnutí vám pak na koberci zůstanou fleky. Proto je lepší zvolit kvalitu nabízenou, a to kotoučovou metodu čištění. Firma nabízí i jiné služby a to čištění čalounění, mytí a voskování podlah, dokonce i čištění fasád a odstraňování grafitů. Své služby nabízejí po celé České republice.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *