Čištění fasád Ústí nad Labem

Vzdala jsem se – bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem za poslední dobu udělala

Nepatřím zrovna k těm, kteří rádi udržují v domácnosti pořádek. Pokud už po práci musím něco udělat, je to teplá večeře nebo oběd. Vaření mi vždy šlo od ruky a mám radost, když si na mých jídlech ostatní pochutnávají. Ale uklízení? To skutečně dělám jen z nutnosti. Například když k nám má zavítat návštěva. Můj partner je v tomto naštěstí opačného ražení. On je ten, který pravidelně vysává a utírá prach. Takže se s domácími úkoly vždy nějak popasujeme. Co ale nemá rád je čištění a leštění oken. To se mu v mládí nějak zprotivilo. A teď? Když už je fakt potřeba, jdeme do toho. Ale když jsme se dozvěděli o perfektní službě Mytí oken, tak jsme dlouho neváhali. Těšili jsme se, až nám tato starost odpadne. Jak jsem se dozvěděla, na Čištění fasád Ústí nad Labem  se často obracejí právě tací, kterým se do úklidu nechce nebo nemají čas na mytí oken.

Tato…

Tato úklidová firma nabízí mnoho služeb, například strojové čištění koberců, čištění podlah, mytí oken nebo výloh nebo třeba odstraňování graffiti a preventivní antigraffiti nátěr. Protože, co je pro někoho obtížné, pro ně je mnohaletými zkušenostmi už rutina. Mají vlastní inovativní technologie, které si za ty roky důkladně ozkoušeli a zdokonalili tak, že výsledek je vždy perfektní. Protože se nespokojí s ničím jiným než s nadprůměrným výsledkem, chtějí zákazníkům nabídnout dokonalý výsledek. A proč jsme se rozhodli zrovna pro A SERVIS? Tato úklidová společnost zákazníkům pomáhá už více než dvacet let. Proto lze říct, že jsou v oboru jednička. Pravidelně sledují moderní trendy a proškolují své zaměstnance, aby byli v úklidu vždy napřed. Okna čistí včetně rámů a parapetů, protože polovičatá práce pro ně nemá smysl.

Technika…

Technika mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci začnou leštit. A leští zásadně na sucho – čistou bavlněnou plenou. Jedná se o jednu z mnoha vlastních kvalitních technologií, kterou si sami vyvinuli. Tuto nazvali jako tzv. trik suchého leštění. Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. V prvním momentě se okna po leštidlech zdají být čistá, ale vlivem počasí postupně prostupuje leštidlo a vznikají nevzhledné šmouhy. Okna leštěná na sucho tak zůstanou déle čistá. A ještě k tomu všemu tyto informace nebyly klamné a my se skutečně můžeme těšit ze skvěle vyčištěných oken.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *