Praha 10, okna mytí

Svěřuji mytí oken a výloh do zodpovědných rukou

Jsem přesvědčená, že neprohloupíte, když se v rámci svého podnikání soustředíte jen na věci, které mají pro vás přínos. Neříkám, že nejsou ostatní oblasti vašeho podnikání důležité, jen si myslím, že má cenu uvažovat o delegování činností, které nemusíte vykonávat vy osobně. A to byl můj případ. Dřív jsem se snažila zajišťovat vše, od obchodní, marketingové a legislativní části až po ty technické a každodenní starosti běžného provozu. Nyní vím, že dlouhodobě nelze stíhat všechno. Díky tomu, že jsem vyhořela, jsem si uvědomila, že nejsem nadčlověk. A tak se dnes starám jen o tu obchodní a marketingovou část. Na ostatní činnosti mám lidi.

Zde…

Zde se o tom zmiňuji z toho důvodu, že jsem hledala úklidovou firmu na pravidelné mytí oken a výloh. Našla jsem ji díky doporučení známých. Byla to Praha 10, okna mytí, kterou jsem si ve svém případě vybrala. A dodnes nelituji. Myslím, že tento článek může přispět všem těm, kteří podobné služby hledají. A SERVIS se totiž zabývá širokou škálou služeb v oblasti úklidu. Specializují se na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklených částí budov a veškerých skleněných výplní. Výlohy čistí většinou v obchodních jednotkách nákupních center nebo v drobných obchodech na náměstích měst. Tuto službu provádí jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech jednou za půl měsíce až měsíc. U nich je samozřejmě možné mytí provádět i v méně častých cyklech, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Tak aby se nenarušoval chod provozovny, umývají výlohy buď před, nebo po otevírací době. Servisní systém je nastaven automaticky podle potřeb zákazníka.

Pro…

Pro kvalitní mytí výloh používají tzv. trik suchého leštění. To znamená, že pro mytí výloh nejsou použity žádné leštící přípravky, které zaručují skleněným plochám dokonalý lesk. Výlohy čistí rozmývákem a následně je setřou stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, nechají ji proschnout a poté doleští suchou bavlněnou plenou. Tento jednoduchý postup bez různých leštidel zaručí, že výlohy vypadají dlouhou dobu čistě. Provádí mytí výloh pro řadu významných zákazníků a získali svou kvalitní činností mytí oken a výloh, údržbu a servis při čištění a umývání oken a výloh ve všech jejich pobočkách a provozovnách. Navíc si je můžete objednat odkudkoliv v rámci České republiky, ale i ze zahraničí, a to ze Slovenska, Německa nebo Rakouska.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *