koberce čištění Brno

Strojová kotoučová metoda je spásou pro jakýkoli špinavý koberec

Moje vnoučata milují rajskou polévku. Musím přiznat, že i já ji ráda vařím, je jednoduchá a rychlá na přípravu. Jednoho dne, když u mě vnoučata byla na hlídání, jsem jim chtěla udělat radost a uvařila jejich oblíbená jídla. Ale při obědě se vnukovi podařilo překlopit plný talíř rajské polívky a ta bohužel skončila na koberci. Asi si říkáte, jak je možné, že na koberci.

Jeden z důvodů, proč mám všude koberce je, že jsem zimomřivá a druhý, že mám exém na rukách, tak je nerada máchám ve vodě se saponáty. Koberec jsem se snažila od rajské polívky několikrát vyčistit, ale marně. Přiznávám, že to nebyl jediný flek. Rozhodla jsem se, že nechám koberec odborně vyčistit a vydezinfikovat. Na internetu jsem si vybrala koberce čištění Brno.

Zavolala…

Zavolala jsem na jejich pobočku a domluvila si termín, který mi vyhovoval. Pracovníci firmy se dostavili v přesně dohodnutý čas a pustili se do práce. Nemám ráda, když řemeslníci otálejí, pořád pro něco vracejí, zbytečné lelkují, zbytečně ztrácí čas a jsou v domácnosti zbytečně dlouho. Nicméně toto nebyl ten případ. Nanesli na koberec čistící roztok, který pomocí rotačních kartáčů zapracovávali do koberce.

Po uplynutí doby nutné k působení opět začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem, aby se vše dostalo na povrch a na závěr se vše vysáli výkonným třímotorovým vysavačem. Tato metoda je skutečně účinná a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Takže jsem měla i vydenzinfikovaný koberec, tak, jak jsem si přála.

Koberec vypadal skvěle, doma to krásně vonělo čistotou. Při čištění navíc došlo k nabytí objemu mého koberce, od té doby je jeho údržba snadnější, prostě vypadá nádherně. Jelikož je tato metoda vhodná i na koberce s vyšším vlasem, nechám si vyčistit toutou metodou i koberec v obývacím pokoji. Většina  firem používá levnější metodu, nazývaná extrakční metoda, která není zdaleka tak kvalitní, kdy se nechá běžná chemie působit na povrchu koberce, chybí u ní pečlivé vpravení  do koberce a rozkartáčování.

Tedy…

Tedy vůbec nemá šanci působit v hluboké struktuře koberce a proto po zaschnutí zůstávají nevzhledné fleky a nevábný tvar. Tato firma disponuje velmi kvalitním zázemím s odborně zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením, která při své činnosti používá pouze nejkvalitnější  přípravky. Tato firma nabízí celou škálu dalších služeb jako mytí oken, podlah, čištění čalounění.

Dokonce ze zabývají i mytím venkovních ploch včetně odstraňování grafitů. A to vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu, přijmou i zakázku  z  menšího města. Veškeré potřebné informace najdete na jejich internetových stránkách. Určitě vám za sebe doporučuji se na jejich stránky podívat! A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *