tepování koberce

Uvažujete o úklidové firmě na čištění koberců?

Vždy, když mám narozeniny, zvu svoje děti s rodinami v neděli na oběd. Tentokrát jsem jim připravila svíčkovou omáčku. Když jsem sama, obědvám v kuchyni, ale při tomto slavnostním obědu prostírám v obývacím pokoji, je tam více místa i útulněji. Jak jsem přenášela mísu s omáčkou ,mísa se mi vysmekla, upadla na zem  a její obsah skončil na koberci. V první chvíli mi bylo líto, že jsem si rozbila oblíbenou mísu, potom jsem přemýšlela nad znečištěným kobercem.

Několik po sobě jdoucích dní jsem ho poctivě drhla kartáčem se saponátem, ale marně. Vyzkoušela jsem i pěnové saponáty,marně. Vnuk mi nakonec objednal přes internet firmu tepování koberce. Zprvu jsem moc nebyla nadšená, připadaly mi to zbytečně vyhozené peníze. Přesto se jednoho dne ke mně dostavili pracovníci zmíněné firmy. S dobrou náladou se pustili do práce, nanesli na koberec čisticí roztok, který pomocí rotačních kartáčů zapracovávali do koberce.

Po…

Po uplynutí doby nutné pro dokonalé působení opět začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem a na závěr se vše vysáli do sucha výkonným třímotorovým vysavačem. Po vyčištění koberec vypadal jako nový, celý byt příjemně voněl. Takže nenávratná škoda vznikla pouze u mísy. Při své práci byli zaměstnanci opatrní k vybavení pokoje. Od zaměstnanců, jsem se dozvěděla, že jejich firma používá k čištění svoji léty vypracovanou technologii kotoučového čištění.

Tato metoda je skutečně účinná a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Při čištění navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, tato metoda vhodná i na koberce s vyšším vlasem, všechny vypadají po vyčištění jako nové. Velkou výhodou oproti extrakční metodě, kterou nabízí většina úklidových firem, je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny.

Jejich…

Jejich čištění je účinné právě díky tomu kotoučovému stroji, který chemii do koberce zapracovává tak dlouho, dokud není opravdu čistý. Tato metoda je sice časově a i fyzicky náročnější, ale také přináší opravdu vynikající výsledky. Většina firem, která nabízí čistění koberců pomocí extrakční metody, funguje tak, že méně kvalitní chemie působí pouze povrchově a není zcela vpravena  v hluboké struktuře koberce a proto není tak kvalitní.

Jsem svému vnukovi vděčná, že mi u této firmy objednal vyčištění koberce. Firma nabízí i jiné služby a to čištění čalounění, mytí a voskování podlah, čistění čalounění, dokonce i čištění fasád a odstraňování grafitů. Své služby nabízejí po celé České republice, zajedou i do menšího města či obce. Na internetu si můžete najít všechny potřebné informace. Ještě jednou tuto firmu opravdu doporučuji. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *