koberce tepování Praha 9

Na čištění koberců není nad strojovou metodu. Vyzkoušejte sami

U nás doma máme rádi domácí koblížky, a protože jsem teď byla hodně časově zaneprázdněná, tak jsem je doma dlouho nedělala.  Ale jednou v neděli jsem měla konečně volno, tak jsme si řekla, že je konečně udělám, protože děti už docela dlouho prosily a já na to pořád neměla čas. Jenže ten den se mi fakt nedařilo a povedlo se mi hrnec s olejem vyklopit na zem. Naštěstí ještě nebyl rozehřátý, takže to nebyla taková pohroma. Ale měli jsme na koberci obří skvrnu, protože máme koberce všude.

Snažili jsme se to vyčistit, ale vůbec to nešlo, ta skvrna byla pořád velmi viditelná, i když jsme vyzkoušeli všechno možné. Tak jsme si řekli, že to asi přenecháme úklidové firmě, protože ten koberec i tak už nevypadal zrovna dvakrát nejlépe. Ale neměli jsme s žádnou zkušenosti, tak jsme byli odkázaní na internet, projely několik diskuzí. Nakonec jsme se rozhodli pro firmu koberce tepování Praha 9. 

Byli…

Byli totiž jedni z mála, kteří nepoužívají extrakční metodu čištění, na kterou všichni na internetu nadávali.  A navíc měli hromadu dobrých recenzí na internetu, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. Na čištění koberců používají strojovou metodu, a musíme říct, že jsme byly více než spokojené. Koberce vyčistili perfektně a neměli nejmenší problém se přizpůsobit našim časovým požadavkům, protože ani jedna jsme kvůli tomu nechtěli jít dřív z práce a obě děláme docela dlouho do odpoledne.

Jejich služba čištění koberců nás zaujala natolik, že jsme se rozhodli používat ji pravidelně. Nabízí taky celou řadu jiných úklidových služeb, které taky určitě využijeme. Nabízí dál i čištění podlah, mytí oken a odstraňování graffiti či plísně. Navíc jejich zaměstnanci jsou opravdu milí. Můžete se na ně spolehnout v jakémkoli ohledu, je s nimi vynikající domluva.

Rádi…

Rádi vám zodpoví jakékoli dotazy, takže pak přesně znáte postup jejich práce a víte co dělají a jaký to má efekt. Paní na centrále byla opravdu hrozně moc hodná.  Navíc hned druhý den, co jsme jim volali, jsme měli návrh zakázky. To bylo opravdu příjemné překvapení, protože tak rychlé jednání nikdo nečekal. Koberce jsou od nich opravdu krásně čisté.

A navíc nabízejí i řadu dalších služeb. Takže pokud potřebujete i něco jiného, jako například čištění podlah, nebo mytí oken, také doporučuji se obrátit na ně. Jistě budou vynikající všechny jejich služby. Služby navíc nabízí po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *