Čištění zateplené fasády Praha

Nevěříte, že může být ještě hůř?

Hledáte někoho, kdo by vám vyčistil vaši fasádu? V tom případě se obraťte na úklidovou firmu. My jsme totiž potřebovali vyčistit fasádu naší prodejny s koženou obuví. A bylo nám jasné, že mi to nezvládneme. Byla to samá špína a nejhorší je, že se tam začala dělat i plíseň. Takže bylo potřeba, aby se o to postarali nějaké specialisté. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr nám moc pomohl. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, asi bych se rozhodl jej nanést na zdi dříve, jako prevenci. A pokud už teď i vy víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – neváhejte a nechejte si ten nátěr nanést jako prevenci. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. Navíc samotné nanesení nátěru LSG je finančně mnohem méně náročné než samotné odstraňování plísní. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. 

Jsou…

Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A proto jsem se rozhodl dát ten nátěr i dovnitř. Skvělé je, že tento nátěr je vhodný i do prostorů, kde se pracuje s potravinami.

Čištění…

Čištění zateplené fasády Praha nabízí celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *