tepování čalounění Brno

Zkuste strojovou metodu na vaše skvrny na koberci

Moje maminka, se kterou sdílím společnou domácnost, chtěla oslavit své osmdesátiny. Nejdříve jsme chtěli udělat oslavu v restauraci, ale nakonec z jsme se rozhodli uspořádat oslavu doma. Moje setra přislíbila pomoc při realizaci oslavy. Moje starost byla uvařit oběd, sestra zajistila sladkosti a chlebíčky. Já jsem připravila pečené, grilované maso, uvařila přílohu a udělala tři druhy oblíbených dipů – česnekový bez majonézy,  z modrého sýra se zakysanou smetanou a fazolový dip se sušenými rajčaty. Bohužel se stalo, že jeden z hostů položil misku s fazolovýn dipem na okraj stolu a druhý ji v nepozornosti shodil. Při tolika lidech nebylo možné koberec ihned důkladně vyčistit, dip jsem jen zhruba setřela. tepování čalounění Brno

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Druhý den…tepování čalounění Brno

Druhý den jsem se pustila do důkladného čištění celého koberce. Přestože jsem čistila koberec silou a opravdu velmi důkladně, vůbec jsem nebyla spokojená se svým výsledkem. Manžel mi navrhl, ať se netrápím a nechám si koberec vyčistit profesionály, kteří určitě mají kvalitnější saponáty než ty dostupné v prodejnách. A že určitě budou znát i nějaké triky, jak se dají skvrny vyčistit. Sestra mi doporučila firmu tepování čalounění Brno, se kterou měli zkušenost u nich v práci. Čištění provádí za použití kotoučového stroje s rotačním kartáčem. Zavolala jsem tedy na jejich dispečink, zeptala se na pár informací a domluvila jsem si termín. Pracovník firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dostavil bez časového prodlení a ihned se pustil do práce. Koberce začal  kartáčovat kotoučovým strojem s hustým kartáčem. Po vyčištění pustil vysoce výkonný třímotorový vysavač, kterým všechnu pěnu odsál pryč. Koberec vypadal jako nový, barvy byly pestřejší a celý byt krásně voněl. Byla jsem opravdu nadšená.

jak se zbavit skvrn na kobercipéče o světlý koberecjak umýt koberec

Jak již bylo zmíněno…

Jak již bylo zmíněno, účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Kromě všech nečistot čištění bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, které by se v koberci mohly vyskytovat. Důkladným a pečlivým vysoušením navíc dochází k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

čištění koberců s vysokým vlasemjak se zbavit roztočůhygiena domácnosti

Díky měkkým štětinám…

Díky měkkým štětinám v kartáči je tato metoda vhodná pro všechny druhy koberců. Díky zaměstnanci firmy A SERVIS jsem také získala informaci, že převážná část firem provádí čištění koberců zastaralou metodou, kdy chemie působí pouze na povrchu koberce, není důkladně vpravena do hluboké struktury koberce. Jsem tedy opravdu ráda, že jsme nakonec zvolili na jejich doporučení. Koberec vyčistili dokonale, po dipu nebylo nikde ani stopy. Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí fasád a odstraňování grafitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Vše o jejich službách najdete na jejich internetové stránce.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *