Plísně na fasádě Brno

Hledáte něco opravu účinného ?

Jsem vedoucí pobočky obchodu s whisky a vždy jsme se snažili, aby náš obchod vypadal co nejlíp. Byla nejenom špinavá, ale našli byste na ní dokonce i plíseň. A to už vypadalo vážně hrozně. Muselo se s tím něco dělat, ale taky bylo více než očividné, že my to vyčistit určitě nezvládneme. A zařizování padlo právě na mě. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou firmu.  A nejenom, že díky jejich práci je zeď zase opět v pořádku. Fasádu vyčistili a plíseň odstranili a poté nanesli nátěr LSG. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření.

Aplikační…

Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Je to skutečně ta nejlepší věc, jakou si na ochranu vaší fasády můžete pořídit. Zaměstnanci Plísně na fasádě Brno jsou navíc velice vstřícní a domluva s nimi je perfektní. Určitě jsme se na ně neobrátili naposledy, protože nabízí celou řadu dalších služeb. A my je určitě využijeme, protože si jsme jistý, že všechny jejich služby budou stejně kvalitní. Takže až budeme třeba potřebovat vyčistit podlahu, tak už budeme vědět, kam se obrátit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *