Čištění zateplené fasády Brno

Jen profesionálové dokáží dokonale vyčistit fasádu od nečistot a plísně

Na naší vesnici máme poměrně bohatý kulturní život. Ten udržujeme v našem kulturním centru, kde se každoročně pořádají mnohé akce jako jsou plesy, divadelní představení, koncerty a podobně. Poslední měsíce jsme si ale všimnuli, že na některých místech je na fasádě špína a plíseň. Aby se ještě více nerozrostla a nebyla už zdraví škodlivá, tak jsme se rozhodli, že so pozveme nějaké profesionály, kteří se o naši fasádu postarají.

Našli jsme si na internetu Čištění zateplené fasády Brno, která má na svých stránkách napsáno, že patří mezi jedničky v boji s plísněmi na fasádách. Protože měli všude plno pozitivních recenzí od klientů, tak jsme se i my rozhodli, že si je objednáme a zkusíme. A neudělali jsme chybu. I když byla firma trochu dražší než jiné firmy, které jsme našli, tak tato je rozhodně prvotřídní a výsledek stál za to. Fasádu čistí speciálními přípravky a mají na o i svůj postup.

Nejdříve…

Nejdříve začnou mechanickým a chemickým čištěním fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný a nejedná se o žádnou agresivní a nebezpečnou chemii, která by nám mohla ublížit. Navíc životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Bylo nám vysvětleno, že antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu a že i opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Na povrchu…

Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG tedy nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Garantovaná záruka je dva roky. Firma se ale zabývá i například odstraněním graffiti. To vůbec není pro pracovníky žádný problém. Musíme uznat, že pracovníci pracovali svižně a odpovídali nám i s úsměvem na všechny dotazy.

Firma se opravdu může pyšnit tím, že patří mezi nejlepší v boji s plísní. A myslím, že nikdo jiný by si nedokázal poradit s plísní na fasádě tak dobře, jako oni. Člověk sám určitě nikoliv, protože plíseň je boj na dlouhé lokte, pokud nemáte potřebnou techniku a prostředky. Náš kulturní dům je zase jako nový, po plísní na fasádě není památky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *