Čištění oken Praha

Graffiti vás účinně a rychle zbaví jen profesionálové

Pokud se vám někdy stane, že vám někdo zničí fasádu sprejem, tak nezoufejte. Samozřejmě to je velice nepříjemné, hlavně pokud si necháte udělat zcela novou fasádu, ale vše má své řešení. Tím řešením je spolehlivá a profesionální firma, která používá moderní přípravky a postupy a která vás zbaví graffiti raz dva. Mluvím konkrétně o firmě, která nám nedávno na klinice plastické chirurgie pomohla odstranit graffiti, které nám tu někdo zanechal přes noc.

Byly to opravdu jen čmrkance sprejem, žádné umění v tom nebylo. Navíc některé nápisy byly sprosté, a to jsme si nemohli nechat samozřejmě na klinice dlouho, protože by to jen kazilo prestiž a profesionalitu, kterou jsme si za ty roky, co tu klinika stojí, vybudovali. Firmu jsme si vybrali proto, že se nám líbil postup, jaký jsme si přečetli na jejich webových stránkách a také proto, že jsme objevili mnoho pozitivních recenzí.

A to…

A to nejen od soukromníků, kteří měli pomalované rodinné domy, ale i od podnikatelů nebo firem. Když jsme do firmy volali, tak nám dala paní operátorka na výběr z mnoha termínů. Překvapilo mě, že měli termín i hned za dva dny, takže jsme po tom ihned skočili, aby graffiti nebyly na klinice zbytečně dlouho. Když tým přijel, tak se dal ihned do práce. Nelelkovali, jelikož věděli, jak jsou graffiti pro pověst podniku nebezpečné. Bylo znát, že se ve své práci vyznají a že mají dlouholeté zkušenosti.

S prací byli hotovi raz dva a žádným způsobem nenarušili chod kliniky. Což je naprosto dokonalé a všichni se v ní mohli věnovat svým věcem. Nejprve graffiti odstranili speciálním přípravkem, až tam zbyl opravdu jen hrozně slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou. Tu barvu si předem namíchali. A poté nanesli ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví.

Kdyby…

Kdyby se náhodou objevily, tak tento antigraffiti nátěr, jelikož lze z povrchu 100 procentně odstranit. Pokud tento nátěr na fasádě chybí, pak je účinnosti odstranění graffiti mezi 60-90 procenty. Dohodli jsme se s firmou, že nám natřou antigraffiti nátěrem všechny stěny, i ty, které ještě nebyly poničené a zmalované.

Měli jsme strach, že by se vandalové mohli vrátit, nikdy nevíte, koho co zase popadne. Nyní už s antigraffiti nátěrem od Čištění oken Praha budeme více chránění. Když tým odjel, nebylo vůbec poznat, že jsme měli nějaký problém. Vše vyřešeno rychle, efektivně, účinně a dokonale. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *