Mytí prosklených fasád Brno

Škála jejich služeb je neskutečně pestrá

Pracuji jako jeden ze správců koncertní haly a nedávno jsme si museli nechat vyčistit naši fasádu. Byla vážně špinavá, což by ještě nebylo to nejhorší a dalo by se to zamalovat, jenže na ní byla i plíseň. A to jsme věděli, že už s tím opravdu nic nezmůžeme. A tak vedení rozhodlo o tom, že se uvolní peníze na čištění fasád. A já spolu ještě s jedním kolegou jsme dostali za úkol se o to postarat. Respektive na to někoho najít nebo zjistit, jak by se o to dalo postarat. Ale neměli jsme s nikým žádnou zkušenost. Ani naši kolegové nikoho neznali. Díky bohu za internet, skutečně, protože tam jsme byli konečně úspěšní. A o ty informace bych se ráda podělila. Na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. No, jak se říká, každá mince má dvě strany.

Naštěstí…

Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o Čištění fasády Ústí nad Labem. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme na to nemuseli čekat hrozně dlouho. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. A proto jsme si ho nechali dát i dovnitř, abychom měli jistotu, že to do budoucnu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. A díky nátěru LSG máme jistotu, že vše bude v pořádku. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A musím doporučit firmu celkově, protože odvedli skvělou práci a i zaměstnanci byli moc milí.

I…

I ceny nám přišly v pořádku. Je pravda, že jsou sice o něco vyšší, ale když přihlédneme ke kvalitě, jakou firma nabízí, tak ta cena je naprosto v pořádku. A skvělé je, že nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. A je na ně spolehnutí. Zkrátka samé plus.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *