Jak čistit špinavou fasádu

Vše bude jako ze škatulky.

Zdravím, mám vynikající zkušenost s úklidovou firmou, a tak jsem se rozhodla, že na ni napíšu recenzi. Pracuji jako sekretářka v jedné soukromé rehabilitační klinice a nedávno jsme měli problémy s naší fasádou. Byla totiž nejenom špinavá, ale na několika místech byla dokonce i plíseň. Báli jsme se, aby se to nerozšířilo, protože pak by se to určitě čistilo ještě hůř. Prvně jsme se to snažili vyčistit sami, ale nešlo nám to. Prostě jsme na to neměli dobré čisticí prostředky a ke všemu jsme s tím ani neměli žádnou praxi. A tak jsem zavolala tuto úklidovou firmu. Čištění zateplené fasády Hradec Králové našla jsem ji na internetu a měla výborné reference, tak jsem si říkala, že to bude to pravé. A nejenom, že se o vše postarali, ale dozvěděla jsem se od nich i řadu užitečných informací. Problém tvorby plísní na zateplených fasádách spočívá v tom, že na polystyrénu je na mřížce a lepidle jemně strukturovaná omítka cca 2,5 milimetrů a to je jeden z hlavních problémů. Na severní, či západní straně nikdy nesvítí tolik slunce.

Tato…

Tato vlhkost vytvořená na těchto stranách fasády se tedy nemůže přirozeně vsakovat do hloubky, tak jako i klasické omítky, která má cca 2-3 centimetry a ještě je pod ní materiál  – třeba tvárnice, cihly, siporex, a další, který si umí vlhkost nasát, a potom ji v příznivých podmínkách vydýchat. Teplo, vítr, mráz a atd. A pokud je tato jemně strukturovaná omítka stále vlhká, tak se zákonitě objeví plísně. A jak je známo, kde se objeví plíseň, je těžké se s tím poradit. Ale samozřejmě jako každý problém i tento má řešení, a tím je jejich protiplísňový nátěr LSG. Je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu a na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. A díky jejich práce je náš obchod opět v pořádku. Ve firmě dále nabízí celou řadu úklidových služeb.

Firma…

Firma nabízí i řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializují se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistí i rolety, lamely a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy z prosklených ploch. Takže můžete vidět, sami, že toho zastanou hodně. Pro více informací se podívejte na jejich stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *