Jak čistit fasádu od plísně

Za zkoušku stojí i určitě řada dalších služeb

Pracuji v obchodě s osvětlením, a protože tam pracuji ze všech nejdéle, tak mám i nejvíc na starosti. A fasáda už na tom byla zle. Jako opravdu zle. Byla špinavá a byla a ní dokonce plíseň, a ta už byla opravdu problém. Takže nám bylo jasné, že tady není prakticky žádná šance, jak bychom se o to mohli sami postarat. Tak jsem začala hledat nějakou firmu, která by to vyčistila, protože to tam nemohlo zůstat, vypadalo to opravdu škaredě. Narazila jsem na Čištění zateplené fasády Plzeň, která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému.

Což…

Což je rozhodně nevýhodou. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Takže díky tomu bude fasáda neustále v perfektním stavu. Tuto firmu musím opravdu všem doporučit. Tato firma dále nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti. A to vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *