Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem

Nemá šanci se na fasádě udržet

Na okraji města vlastním jednu větším firmu, která má okolo 200 zaměstnanců. Nedávno se na stěně firmy začala objevovat plíseň. Jelikož dbám na to, aby se u mě zaměstnanci měli dobře, cítili se příjemně a v bezpečí, je mou povinností postarat se i o to, aby pracovali v nezávadném a zdravém prostředí. To ale s plísní na fasádě firmy moc nejde. Nesnažil jsem se ani odstranit plíseň svépomoci a rovnou jsem se obrátil na Čištění fasády Ostrava. Dostal jsem na ně kontakt od přítele, kterému firma pravidelně čistí podlahu ve firmě. Samozřejmě jsem si je ještě našel na internetu a pořádně si o nich zjistil informace. Chtěl jsem mít jistotu, že si najímám opravdu zkušenou firmu, a ne nějaké podvodníky. Na internetu jsem na ně našel mnoho pozitivních recenzí, což mě ještě více přesvědčilo o tom. Abych svěřil firmu do jejich rukou. Když jsem tam volal, tak mi milá slečna nebo paní operátorka dala na výběr hned z několika termínů, které mi nejvíce vyhovují.

To….

To mě mile překvapilo. Líbilo se mi, že nemají nějaké fixní dny a hodiny, kdy se zabývají čištěním plísně, ale že jsou otevření komunikaci a kompromisu. Za dny jsem už čekal tým pracovníků, kteří si prohlédli firmu a utvrdili mě v tom, že se jedná opravdu o plíseň a také o městský spad. Dali se okamžitě do práce, aby byli co nejdříve hotovi. Pracovali ale pečlivě a nevynechali ani jedno místečko s plísní. Jejich postup je snadný. Nejdříve začnou mechanickým a chemickým čištěním fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný a nejedná se o žádnou agresivní a nebezpečnou chemii, která by mohla ublížit člověku. Navíc životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Bylo mi také vysvětleno, že antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu a že i opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Firma A SERVIS mě opravdu nadchnula. A proto jsem se rozhodl napsat na ně recenzi a vyzvednout jejich profesionalitu, bezproblémovou komunikaci a výtečný výsledek.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *