Špinavá fasáda, čištění Hradec Králové

Nelamte si hlavu sami

Na naší právnické firmě se objevily graffiti. To jsme vážně nečekali. Byly to hnusné čmrkanice a čáry, které nedávaly smyls. Spíš to vypadalo jako nějaké podpisy gangu. Myslím, že i já sám bych dokázal nasprejovat něco mnohem lepšího. Každopádně jsme se ráno s kolegy při příchodu do práce dívali na naši novou fasádu a nebylo nám do smíchu. Každý den nám chodí do firmy klienti, jsme právní zástupci významných firem a klientů. Tato nám nedělá rozhodně dobrou pověst. Bylo potřeba hned problém vyřešit. Sedli jsme si k internetu a hledali firmu, která se zabývá čištěním fasád. Vybrali jsme si Špinavá fasáda, čištění Hradec Králové. Měla na internetu mnoho kladných recenzí od všemožných klientů, od soukromníků až po velké firmy. A musíme přiznat, že jsme si nemohli vybrat lépe. Už komunikace po telefonu s paní operátorkou nás přesvědčila, že se jedná o profesionální firmu.

Za…

Za dva dny jsme čekali už pracovníky před naši právnickou firmu. Tým od nás nic nepotřeboval, veškeré vybavení měli s sebou. Když není povrch natřen antigraffiti nátěrem, pak se graffiti odstraňují hodně těžko, protože účinnost odstranění je okolo 60 až 90 procent. Pracovníci mají tedy jasný postup, a to takový, že graffiti co nejvíce zeslabí na tenký stín a pak přetřou danou fasádní barvou. Když zamalujete graffiti hned a neodstraníte je, tak pak je fasáda škaredá, protože graffiti prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Pracovníci nám také navrhli, abychom využili jejich antigraffiti ochranu, která pak zajistí následné odstranění graffiti se 100 % výsledkem.

To…

To jsme si samozřejmě nechali aplikovat na všechny stěny právnické firmy, aby nám vandalové nemohli už tolik ublížit. Díky tomuto nátěru je jasné, že se graffitů zbavíme raz dva. Když tým skončil, opravdu nebylo znát, že graffiti někdy na stěně někdy byly. Fasáda byla dokonale čistá. Oddechli jsme si, že máme firmu zase reprezentativní a že se nemusíme stydět za to, kam zveme své klienty. Opravdu můžeme po této zkušenosti firmu doporučit. Pochybuji, že najdete lepší firmu. Dokonce šití také koberce a podlahy a my už ve firmě přemýšlíme, že si je někdy objednáme na podlahy, protože ty už by potřebovaly trochu vyčistit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *