jak čistit špinavou fasádu

Fasáda na balkoně je díky nátěru zase nádherně čistá. Jak čistit špinavou fasádu

Na balkoně našeho rodinného domu se objevila plíseň. Nechápu, jak je to možné o dům se starám s láskou a péčí a nikde v domě plíseň není. Jen na fasádě balkonu, který míří přímo do ulice a jde na něm plíseň vidět i z dálky. Snažili jsme se s manželem balkon přetřít, ale tu plíseň jsme nezabili. Objevila se zase a ještě ve větší míře. Takže jsme si sedli jednoho večera k internetu a hledali lepší řešení. Našli jsme několik firem, které věděli jak čistit špinavou fasádu. Nakonec jsme vybrali po dlouhé debatě firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Důvodem bylo to, že měli na internetu mnoho pozitivních recenzí do soukromníků jako jsme my, tak i od velkých firem.

Neváhali jsme a hned druhý den ráno jsme do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. zavolali. Moc příjemná paní na telefonu nám vysvětlila, jak bude tým postupovat a kolik zhruba bude cena. Pak nám dala na výběr z několika volných termínů. Překvapilo nás, že byli tak pružní a že měli tak brzký termín.

cena odstranění plísníčím odstranit plísnějak odstranit plísně

Jak čistit špinavou fasádu…

Hned za tři dny k nám dojel tým pracovníků. Obhlédli si náš balkon a začali pracovat. S prací byli hotovi za pár hodin. Fasáda balkonu byla zase jako nová a ani já jsem nemohla jasně určit, kde se fleky a mapy od plísně nacházely. Jako kdyby nám vyměnili celý balkon. A jak postupovali? Mají speciální přípravky a postup. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Nátěr je velice účinný a odolný.

nejlevnější odstranění plísnípřípravky na odstranění plísníkvalitní odstranění plísní

Po zaschnutí…

Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Nátěr je také odolný vůči UV záření, takže se nemusíte obávat, když na vaši fasádu svítí celý den slunce. To ale není jediná výhoda nátěru. Dostali jsme na něj garanci dva roky, takže kdyby se plíseň zase objevila, tak tým přijede a vše na náklady firmy opraví a nátěr aplikuje zase. Nic takového by se ale stát nemělo, protože životnost nátěru je dle klimatických podmínek 4 až 6 let, v omezenější míře pak může fungovat až 10 let. ještě jednou firmě děkujeme.

kdo odstraní plísněodstranění plísně z fasádyodstranění plísně z betonu

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *