Plísně na fasádě Pardubice

Patří jim velké díky

Když se na fasádě baseballové šatny objevila plíseň, tak jsme se trochu obávali, že až tu bude hostovat nějaký tým, tak to bude hrozná katastrofa. Přeci nemůžeme dát tým do takové šatny a ani nemůžeme nechat naše vlastní hráče, aby tu zůstávali. Plísně jsou nebezpečné a rozhodně by neměly zůstat na fasádě žádného objektu dlouho. Snažili jsme se šatny vyčistit sami, ale nepomáhalo nic. A to jste s plísní bojovali asi měsíc. Jenže ona nezmizela, jen se ještě více rozrostla. To bylo samozřejmě už moc, a tak jsme si objednali Plísně na fasádě Pardubice. Našli jsme ji na internetu, mají tam skvělé stránky, kde si můžete přečíst vše o jejich práci a také nějaké recenze na jejich služby. Do firmy jsme volali a paní po telefonu s námi hned domluvila termín. Když tým přijel, poradili si s fasádou raz dva. Fasáda od plísně se proměnila v zase krásnou a čistou.

Nejprve…

Nejprve začal tým mechanickým a chemickým čištěním fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná, takže pracovníci nemusejí obnovovat fasádní výmalbu. Pak šel na řadu chemický nástřik, a nakonec se aplikoval protiplísňový nátěr LSG. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný a nejedná se o žádnou agresivní a nebezpečnou chemii, která by nám mohla ublížit. Navíc životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se plísně, bakterie, houby ani kvasinky neudrží a nepřežijí. Garantovaná záruka je dva roky. A jak nátěr funguje, to nám vysvětlili milí pracovníci- jeho antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Takže…

Takže i opravdu krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na nátěru LSG ne skvělé to, že ho lze aplikovat na mnohé povrchy, jako je třeba dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Šatny jsou zase krásně čisté a dokonalé. Firma skutečně odvedla dokonalou práci a my jsme se nemuseli obávat, že budou baseballisti nějak ohroženi. Moc děkujeme.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *