Špinavá fasáda, čištění Plzeň

To byl snad zlý sen

Na fasádě mateřské školky se objevily plísně. Byly sice malé a nenápadné, ale bylo potřeba to hned řešit, aby se neroztáhly na celou školku a neohrožovaly děti. Už roky máme dobrou spolupráci s firmou. Chodí k nám jednou za čas vyčistit koberce ve třídách. Vždy jsme spokojeni. Koberce jsou jako nové. Takže i tentokrát jsme do firmy volali a prosili o pomoc. Věděli jsme, že budeme zase spokojení. Věřte, že obyčejný člověk nemá vůbec šanci, protože tým pracoval s profesionální technikou a s takovými přípravky, které běžně nejsou k dostání. Pracovníci fasádu očistí tlakovou hadicí, která má v sobě vodu s čistící chemií. Nemusíte se ale obávat, chemie je sice účinná, ale také šetrná, takže barva fasády zůstane jednotná.

Pak…

Pak na fasády, které jsou napadeny plísní, aplikují protiplísňový nátěr LSG. Nátěr je skoro až zázračný, to mi věřte. Až zaschne, tak se na fasádě vytvoří průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva, která je navíc i omyvatelná. Nátěr lze aplikovat nejen i na dřevo, umakart, betony, keramické obklady, ale také třeba na dřevoštěpkové a dřevotřískové desky a další věci. Plísně, bakterie, houby ani kvasinky nedokáží s plísněmi bojovat, takže nepřežijí. Obával jsem že, nátěr je nějak agresivní a škodlivý člověku, ale tým mě ujistil, že pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Nátěr je ale nejen omyvatelný, ale má zvýšenou otěruvzdornost. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Kontakt buněčné stěny s ošetřenou fasádou způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak pak způsobí její roztržení.

Celou…

Celou školku máme tímto nátěrem natřenou, protože nechceme, abychom museli řešit další problémy s plísněmi. Špinavá fasáda, čištění Plzeň nás nezklamal. Fasáda byla dokonale čistá, žádné plísně, nečistoty a bakterie. Školka je zase krásně čistá a my můžeme dětem poskytnou zdravé a nezávadné prostředí, což je pro nás důležité. Opravdu můžeme firmu doporučit i dalším, kteří mají na fasádě plísně nebo kteří potřebují vyčistit koberce nebo podlahy od špíny. To vše firma zvládne levou zadní. V dnešní době je celkem zázrak kápnout na spolehlivou firmu. Tato patří asi mezi výjimečné výjimky, a proto se na ně vždy spoléháme a věříme jí.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *