Plísně na fasádě Ostrava

Recepci vykouzlili nádherná zářivá okna

Pracuji na recepci a musím dbát nejen na to, abych skvěle prezentovala hotel, ale také musím udržovat pořádek. Ten je důležitý, protože prostředí recepce je první, čeho si naši hosté všimnou, když vkročí do hotelu. Recepce má velkou prosklenou stěnu, která se poměrně těžce udržuje. Proto si každý rok dvakrát za sezónu zveme profesionální úklidovou firmu. Máme s nimi již několikaleté zkušenosti a nikdy jsme nebyli zklamaní. Když jsme je poprvé hledali, tak jsme si je vybrali hlavně kvůli jejich pozitivním recenzím. A nezklamali jsme se v nich. Vždy přijedou na čas, mají veškeré vybavení s sebou, jsou rychlí a velmi milí. S jejich prací nelze být nespokojený. Když od nás odcházeli, skleněný most se již z dálky od vrátnice lesknul čistotou. Nejdříve pracovníci dokonale umyli okna včetně všech rámů. Pracovali rychle a důkladně, nevynechali žádné místečko. Potom použili čistý rozmývák, důkladně setřeli okna pomocí stěrky s kvalitní gumou.

Ta…

Ta ochrání okna od možného poškrabání a zničení. Až okna uschnula, vzali si bavlněnou plenu, kterou začali kousek po kousku leštit skleněné plochy. Nepoužívají vůbec leštící prostředky, protože ty nejsou vhodné, jelikož po krátkém čase zanechávají nehezké šmouhy a tím se zkazí celkový dojem z dokonale umytých oken. Leštění na sucho je sice fyzicky náročnější, ale výsledek podle pracovníků vždy stojí za to. Metodou, kterou Plísně na fasádě Ostrava používají, vždy dosáhnou skvělé čistoty, kterou by nikdo jiný nezvládnul. Pak nám na skleněnou stěnu ještě nanesli GlasProtect – GSP, což je impregnace na sklo s účinkem proti špíně a vodě, takže se okna potom tolik nešpiní a vydrží čistá dlouho. A to je přesně to, co jsme potřebovali, protože to je pro naši recepci opravdu důležité. Dbáme na to, aby nebyla okna upatlaná a nebyly zde šmouhy.

I…

I když je firma trošku dražší než jiné firmy, které jsme na internetu s nadřízenými hledali, tak se určitě vyplatí do ní investovat. Když od nás firma odešla, celá skleněné plocha na recepci se dokonale lesknula, a to dokonce z dálky. Takže je vždy lepší upřednostnit kvalitu a nedívat se v těchto případech na cenu. Opět chodím ráda do práce a nemusím se neustále dívat na sklo a hledat šmouhy, které bych mohla utřít a vyleštit. Jsem si jistá, že bychom nikdy nedokázali docílit takového skvělého vzhledu. Nemáme totiž tak profesionální techniku a prostředky, jako firma. Proto jim ještě jednou za celý hotel chci poděkovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *