Mytí fasády Brno

Svatební salon a jeho výlohy se lesknou a třpytí už z dálky

Všichni, kteří vlastní nějaký obchod nebo podnik, tak ví, že základem spokojenosti klientů a dobrého podnikání je nejen kvalita služeb, ale také hezké, čisté a příjemné prostředí. Můj svatební salon, který vlastním ve městě, se nachází ve druhém patře budovy. Máme tu dvoje krásné výlohy, které prezentují naše svatební šaty, ale také šaty na plesy nebo do tanečních. Je proto nezbytně nutné, aby byly výlohy bezvadně lesklé a čisté, aby lidé na ulici mohli naše skvosty dokonale vidět už z dálky. Na internetu jsem hledala nějakou spolehlivou úklidovou firmu, která se o moje výlohy dokonale postará. Našla jsem si Mytí fasády Brno, která mě zaujala nejen pozitivními a chválou překypujícími recenzemi, ale i webovými stránkami, kde je hezky dopodrobna napsáno, jak firma postupuje při práci a jaké prostředka a techniku používá. Kromě výškového mytí oken nabízí i mytí podlah, čistění koberců nebo mytí fasád.

Když…

Když jsem do firmy volala, paní operátorka mi nabídla, že si mohu vybrat z několika možných termínů. Hned za 4 dny už u mě byl tým pracovníků, kteří se vrhnuli na moje výlohy. Měli k dispozici vysokozdvižnou plošinu i horolezeckou techniku, aby mohli výlohy ve 2. patře dokonale umýt. Technologie mytí výlohy spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tato stěrka je velmi šetrná a díky gumě chrání před poškrabáním skla. Pak pracovníci čekali, než výloha dokonale uschne, aby se mohli vrhnout na leštění. Tím nás s manželem překvapili, protože nepostupovali tak, jak bychom čekali. Neměli žádné leštící přípravky. Ty nejsou pro leštění výloh vhodné, protože pak se po nich objevují šmouhy, které nevypadají hezky. Místo těchto přípravků používají čistou bavlněnou plenu, která dokonale vyleští všechny výlohy.

Sice…

Sice je práce fyzicky náročnější, ale tento způsob tzv. trik suchého leštění, má své výsledky. Dále jsem si na výlohy nechala nanést ještě speciální impregnaci, tzv. GSP neboli GlasProtect, která udrží výlohu déle čistou. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost. Nanovrstva dokonce vydrží až 5 let a je extrémně dokonalá, což je pro mě úplně splněný sen. Nemusím se o výlohy strachovat a budu je mít dokonale čisté. Tímto způsobem chci firmě ještě jednou poděkovat za skvěle odvedenou práci.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *