Brno mytí podlah

Výsledek stojí za to

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem četla všechna možná fóra a diskuze. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. A já potřebovala vyčistit v mém malém krámku, kde prodávám dřevěné hračky a různé loutky ze dřeva a tak dále. Snažila jsem se to sice vyčistit sama, ale nešlo mi to, takže mi bylo jasné, že se musím na někoho obrátit, jestli chci nějaký výsledek. A protože jsem pochopitelně chtěla někoho, u koho bych měla nějakou jistotou, že to nebude zbytečná investice, tak jsem začala pročítat diskuse na internetu a tak dále. A našla jsme právě Brno mytí podlah. Zavolala jsem jim a domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že je na ně opravdu spolehnutí. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. Spolupracovat s nimi byla skutečně radost. Parkety vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

Pro…

Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů.

Mohla…

Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Byla jsem z jejich práce opravdu nadšená. Podlaha byla nádherná a já už s ní nemám skoro žádné starosti. Je vidět, že pokud chcete mít skutečně profesionální výsledek, musíte se také na profesionála obrátit. Po jejich skvěle odvedené práci bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. I cena je přijatelná, když přihlédnu k tomu, jakou vynikající práci odvádějí. Moc tuto firmu doporučuji. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *