Plísně na fasádě Ústí nad Labem

Řešení rychlé a navždy. Věřte profíkům

Všichni máte určitě nějaké zkušenosti s plísní. Kdo by také ne. Plísně jsou skoro všude, i když jste pořádní. Ono stačí několikrát neotevřít okno v koupelně po sprchování a hnedka je na světě problém. My jsme se v naší laboratoři také před časem potýkali s plísní. A věděli jsme, že sami jsme na to krátcí. Proto jsme sedli k internetu a hledali firmu, která nabízí pomoc.

Hledali jsme podle zkušeností a také recenzí. Nejvíce se nám zamlouvala Plísně na fasádě Ústí nad Labem, která měla nejvíce pozitivních recenzí. Firmu si vychvalovali soukromníci i velké podniky. Tak jsme si řekli, že je zkusíme. A rozhodně jsme neudělali botu vedle. Byli jsme tak spokojení, že jsme se rozhodli, že napíšeme tuto recenzi.

Aby…

Aby všichni věděli, že i s plísní se dá bojovat rychle a bez problémů, pokud víte, na koho se obrátit. Zavolali jsme do firmy a paní nám slíbila profesionální tým pracovníků, kteří mají s plísní dlouhou praxi. A splnila, co slíbila. Asi za dva dny jsme měli před laboratoří pracovníky. Z fasády odstranili pracovníci vodní kámen i nehezkou a nebezpečnou plíseň, která nám hyzdila laboratoř.

Mají techniku, která umožní zbavit se plísně a zastavit další šíření nebo znovuvytvoření. Na plíseň aplikují desinfekci a pak nátěr LSG, který má životnost 6 a více let. Odstranění probíhá v několika krocích. Nejprve je mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s bezpečnou chemií, která fasádu a její barvu udrží v dobrém stavu.

Firma…

Firma nemusí ani obnovovat barvu fasády, což je super, protože alespoň ušetříte. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG, který je v boji s plísněmi naprostou jedničkou. Nátěr vám může dát firma i na dřevo, umakart a další materiály, které se nacházejí uvnitř domu i venku. Nátěr je také odolný vůči UV záření, což je skvělé. Protože na laboratoř v létě svítí poměrně dost slunce.

Na týmu bylo vidět, jak jsou sehraní, věděli přesně, co dělat a jak sis plísní a nečistotou poradit rychle a precizně. A jak nátěr funguje? Působení tohoto skvělého nátěru LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy, takže malý kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu a tlak způsobí její roztržení. Věřte, že lepší firmu na plíseň než je neseženete. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *