Vaše podlaha bude vypadat jako ze škatulky

Pracuji v prodejně s obleky a mám na starosti celý provoz prodejny. A v několika posledních týdnech jsem začal všímat, že podlaha už je pěkně špinavá, a že by bylo potřeba s tím něco udělat. Tak jsem si řekla, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale protože jsem neměla se žádnou zkušenosti, bylo potřeba se podívat na internet. A našli jsme úklidovou firmu, o které bych se vám velmi ráda zmínila.  Nejdříve jsme si pořádně ověřili jejich reference, abychom měli jistotu, že to nebude zbytečná investice.  Ale byla na ně na internetu samá dobrá recenze, tak jsme se shodli, že je to dobrá volba. Domluvili jsme s nimi na termínu a čekali na den čištění. Zaměstnanci Voskování Praha, linolea přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Na čištění použili speciální chemii, která provoněla celý náš prostor. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová.

Poté…

Poté nám nabídli pravidelné čištění, což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc, protože spousta kolegyň si potrpí na vysoké podpatky. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. A firma nabízí celou řadu dalších úklidových služeb, jako je třeba čištění koberců, mytí oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Je tedy vidět, že se firma v těchto věcech vyzná a jejich služby jsou určitě stejně kvalitní. Já je začala využívat i pro svou domácnost a musím říct, že bych rozhodně neměnila.

Takže…

Takže pokud poptáváte nějakou úklidovou firmu, rozhodně doporučuji tuto. Navíc své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A když se uplatní i na mezinárodním trhu, je to pro mě záruka, že odvádí opravdu dobrou práci. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Nikdo nemůže čekat, že kvalitní práce odvedená drahými prostředky bude levná. A podlaha vydrží čistá dlouho, takže se to skutečně vyplatí. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. Jsem si jistá, že tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *