Průmyslové podlahy, čištění Praha

Nezdálo se, že by měla být ve špatném stavu

U nás doma si potrpíme na domácí věci, a to včetně marmelád, kečupu a tak podobně. A protože nám už došel náš kečup, bylo načase udělat další várku. Ale tentokrát se nám úplně nedařilo a hrnec se nám povedlo převrhnout. Naštěstí se nikdo nepopálil, ale i tak jsme byli neskutečně naštvaní. Protože jsme nejenom měli kečupu, ale byla to i hromada práce navíc. Kečup byl horký, a tak se nám z podlahy čistil opravdu špatně. Takže se stalo to, že v těch jemných záhybech byly tmavě červené rýhy od kečupu. A nedařilo se nám to vyčistit. Tak jsme se se ženou dohodli, že bude nejlepší, když si na to najmeme Odstranění šmouh z podlah Brno. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah. A tentokrát jsem si dal při výběru opravdu záležet a přečetl velké množství recenzí, abychom měli jistotu, že to nebudou vyhozené peníze.

Narazil…

Narazil jsem na firmu a ihned je kontaktoval. Měla totiž vynikajíc reference. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za pět dní. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsem se od nich dozvěděl, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako například dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Poté mi řekli, že by bylo vhodné podlahu zakonzervovat voskem, tak jsem dal na jejich doporučení a jsem rád, že jsem tak udělal. Podlaha byla po jejich práci krásně čistá a lesklá, takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuju. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *