Haly Praha, čištění podlah

Skutečně se vyplatí do toho investovat

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Pracuji v optice, a protože jsem služebně nejstarší, mám také na starosti nejvíce věcí. A v poslední době jsem si začala všímat, že podlahy začínají být čím dál špinavější. A nebylo to jen kvůli počasí, protože jsme je samozřejmě každý den umývali. Ale je pravda, že od té doby, co jsem nastoupila.

Tak nebyly podlahy čištěné od nějaké firmy nebo něco takového. A bylo potřeba se o to postarat, protože naše brýle nejsou zrovna nejlevnější, tak by podle toho měla taky vpadat prostor, ve kterém je prodáváme. Tak jsme si řekla, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale já a ani nikdo z mých kolegů nebo známých neměl se žádnou úklidovou firmou zkušenosti, takže jsem byla odkázaná na internet.

Zanedlouho…

Zanedlouho jsem narazila na Čištění Brno, průmyslové podlahy a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc.

A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená, podlaha byla nádherně vyčištěná. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby.

Celkově…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho asi zaskočí cena za vyčištění, je pravda, že to není nejlevnější, ale skutečně se vyplatí do toho investovat. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, za což jsme rádi. Tato firma je působí nejen v České republice.

Ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. I to může být pro vás další zárukou dobré kvality, protože prosadit se i v zahraničí není úplně jednoduché. Já osobně s nimi byla tak spokojená, že jsem je začala využívat i pro svou vlastní domácnost, protože nemám nejmenší šanci dosáhnout takových výsledků, jakých jsou schopni dosáhnout oni. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *