Čištění fasády Praha

Nyní se lesknou už z dálky

Ve městě mám podnik, který sídlí ve výškové budově. Zde mají moji zaměstnanci několik kanceláří, ve kterých přijímají své klienty. Aby se měli jak zaměstnanci, tak klienti dobře a cítili se v kancelářích pohodlně, je potřeba, aby byly udržované a čisté. Čistá okna jsou velmi důležitá. Proto jsem se rozhodl, že si najmu nějakou firmu, která dokonale vyčistí všechna okna v kancelářích. Dlouho jsem hledal, jaká firma by byla nejlepší. Našel jsem Čištění fasády Praha, která podle recenzí patří k nejlepším u nás. Dočetl jsem se, jak čistí okna a jak o ně pečují, a to se mi moc zalíbilo. Zavolal jsem do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. a hned si objednal tým pracovníků. Za dva dny jsem už čekal tým pracovníků před budovou. Chtěl jsem si vše pohlídat sám, abych případně věděl, zda si firmu objednám i příště.

mytí okenních tabulímytí parapetůmytí žaluzií

Dojel milý tým…Čištění fasády Praha

Dojel milý tým, který se vrhl hned do práce. Mytí oken ve výškách nebylo vůbec problém. Firma má horolezeckou i speleologickou techniku, hydraulická ramena i vysokozdvižné vozíky. Na práci využívá firma jen profesionály a odborně proškolené pracovníky, kteří používají kvalitní techniku a prostředky pro mytí oken. Měl jsem obavy, že mi firma pošle nějaké nezkušené brigádníky, ale to se nestalo. Díval jsem se, jak při práci postupují a musím říci, že jsem se s takovými dříči ještě nesetkal.

Nejprve začali okna důkladně umývat, nevynechali ani rám oken. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tato stěrka je velmi šetrná a díky gumě chrání před poškrabáním skla.

mytí okenní rámůvýškové prácejak vyleštit okna

Pak pracovníci čekali…

Pak pracovníci čekali, než okna dokonale uschnou, aby se mohli vrhnout na leštění. Tím mě dost překvapili, protože nepostupovali tak, jak bych čekal nebo tak, jak umývá okna manželka. Neměli žádné leštící přípravky. Ty nejsou pro leštění oken vhodné, protože pak se po nich objevují šmouhy, které nevypadají hezky. Místo těchto přípravků používají čistou bavlněnou plenu, která dokonale vyleští všechna okna. Sice je práce fyzicky náročnější, ale tento způsob tzv. trik suchého leštění má své výsledky. Z oken v kancelářích zmizely všechny čmouhy, prach i výkaly od ptáků. Okna se lesknou opravdu již z dálky a nyní máme ve výškové budově nejhezčí a nejčistější okna. Firma A SERVIS mě opravdu nezklamala a já jsem rád, že jsem se pro ně rozhodl. Až budou okna zase špinavá, pak si je zase pozvu. Určitě je můžu doporučit i ostatním.

jak vyleštit okna bez šmouhmytí oken cena za m2výškové mytí oken

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *