Haly Praha, čištění podlah

Nabízí i celou řadu dalších služeb

Pokud hledáte někoho na čištění podlah, vřele vám doporučuji úklidovou firmu.  Nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. My jsme poptávali čištění podlah pro naši prodejnu se sportovní výživou. Přece jenom čistota půl zdraví, a když se zaměřujeme na zdravou a sportovní výživu, tak by to u nás nemělo vypadat jako ve chlívě.

Vlastně na žádné prodejně by to tak nikdy nemělo vypadat. I vzhled prodejny patří ke kvalitě a reklamě obchodu. A protože naše podlahy se nám už zdály špinavé, rozhodli jsme se obrátit na úklidovou firmu. A rozhodli jsme se právě pro Haly Praha, čištění podlah. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit.

A z jejich…

A z jejich práce jsme opravdu moc nadšení. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí. Takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu.

Jen…

Jen musím varovat před cenou jejich služeb. Je o něco vyšší než u jiných druhů čištění. Ale nikdy nedosáhnete lepšího vyčištění podlahy, než že využijete strojové čištění. A navíc, ta technologie je opravdu drahá a používají drahou kosmetiku, tak člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. A z hlediska poměru cena výkon mi to nepřijde přehnané. Z mého pohledu je to rozhodně něco, do čeho se vyplatí investovat.

Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti, takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. A realizují je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více podrobností o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *