Průmyslové podlahy, čištění Praha

Už není potřeba ji tak často umývat

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. A skutečného vyčištění nedosáhnete pomocí klasických čisticích prostředků, které zakoupíte v drogerii. A to ani kdybyste nad tím strávili opravdu hodně času. Někdy jsou na to holt potřeba odborníci. A jedny takové známe. Jsou to zaměstnanci z Průmyslové podlahy, čištění Praha.

Vyzkoušeli jsme ji a nedáme na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. V našem případě šlo o čištění podlah v obchodě s bio ovocem a zeleninou. Podlaha už byla opravdu zašlá a bylo nám jasné, že my sami s tím jen tak neporadíme. A tak jsme si řekli, že se obrátíme na nějaké odborníky. Ale nikoho jsme neznali, tak jsme prvně nějakou dobu hledali na internetu.

A myslím…

A myslím, že líp jsme si opravdu vybrat nemohli, protože lidi z A SERVIS LIPKA, s.r.o. odvedli opravdu skvělou práci. A ten jejich vosk na podlahu taky musím moc doporučit. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Jediné, před čím bych měla asi svým způsobem varovat, je cena jejich služeb.

Nejedná se zrovna o nejlevnější firmu, ale za to vám zajistí ty nejlepší výsledky. Rozhodně bych neměnila, ani když si musím připlatit. Na druhou stranu používají opravdu špičkovou technologii a člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné.  Pro více informací o jejich úklidovém servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *