Praha čištění linolea

Jen jsme se trochu báli kolik nás to všechno vyjde

Zdravím, pokud hledáte nějakou dobrou firmu na čištění podlah, tak vám můžu jednu vřele doporučit. A tou je úklidová firma. Pracuji v autoservisu a naše linoleum už bylo hodně špinavé. Jistě, že se náš úklidový personál o vše staral, jenže když pracujete v prostředí, jako je to naše, tak je těžké, aby podlaha byla opravdu čistá. Vždyť při naší práci se zašpiní od všelijakých věcí, od mastnot, a tak podobně. Tudíž jsme se rozhodli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Jenže jsme žádnou neznali, tak jsme hledali na internetu. A tam lidé na fórech a tak hodně vychvalovali Praha čištění linolea.  A tak jsme se podívali na jejich stránky. A ty působily odborně a profesionálně, takže jsme si řekli, že to bude ta nejlepší volba. A po této zkušenosti musím říct, že firma odvádí jen tu nejlepší práci.

Na…

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Naše podlaha je teď krásně vyčištěná, zbavena opravdu velkého množství šmouh a všeho možného, co na té podlaze strašilo. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je super, protože to se v naší práci taky hodí. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná. A skvělé je, že ten vosk je hydrofobní, takže odpuzuje veškerou špínu a nečistoty a vodu. A když potřebujete novou vrstvu, tak starou nemusíte strhávat, což je taky super. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a mě nenapadá nic, co bych této úklidové firmě mohla vyknout. Jediné, co mě napadá jako negativum je cena.

Je…

Je sice o něco vyšší, ale rozhodně se vyplatí do toho investovat. Jejich služba je opravdu kvalitní a cena není zase tak vysoká, aby si to nemohl dovolit každý, kdo to opravdu potřebuje. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se my s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto je všem vřele doporučujeme. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má firma skutečně široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *